Завантаження...

Простір дитячого здоров'я
Стоматологія для малюків

Стоматологія для малюків

Що таке стоматологія в «Радуга»?
З появою малюка життя набуває нового змісту, невід'ємною частиною якої стає турбота про його здоров'я, у тому числі і про здоров'я його зубів. Давайте уявимо стоматологічний кабінет, в який ми б хотіли привести свою дитину. Це кабінет, де відсутні черги, де ви вибираєте зручний час для вашого візиту до фахівця, де вас зустрічає привітний і усміхнений персонал. Кабінет, де обстановка допомагає швидкій адаптації, щоб дитина відчувала себе як вдома: комфортно і в безпеці. Це кабінет з найсучаснішим обладнанням, де використовуються тільки найкращі та безпечні матеріали для лікування. У цьому чарівному стоматологічному кабінеті лікування молочних і постійних зубів відбувається в ігровій формі, з можливістю дивитися улюблені мультики та фільми, а в кінці прийому обов'язково отримати приз!
 
Вам сподобалася така картинка? Тоді приходьте в Центр дитячого здоров'я «Радуга». Кожен лікар в нашому Центрі здоров'я не лише першокласний дитячий стоматолог, що володіє прийомами сучасних методик лікування і профілактики, а в найвищій мірі дитячий психолог. Ми не просто вилікуємо зубки вашого малюка, ми подружимося з ним, формуючи тим самим позитивне ставлення до лікарів на довгі роки.
 
Унікальність нашої клініки полягає в тому, що тут є можливість в одному місці провести профілактику, вилікувати зуби, та виправити прикус, і все це в комфортній обстановці.
 
Стоматологічні послуги в Центрі дитячого здоров'я «Радуга»:
  • Лікування карієсу, пульпіту і періодонтиту молочних і постійних зубів.
  • Ремінералізуюча терапія для зміцнення твердих тканин зубів.
  • Герметизація фісур для профілактики каріозного процесу.
  • Лікування захворювань пародонту та слизових оболонок порожнини рота.
  • Видалення нальоту і професійна чистка зубних відкладень.
  • Уроки гігієни, де вас і дитину навчать правильно доглядати за зубами і ротовою порожниною.
  • Величезний вибір ортодонтичних послуг (виправлення аномалій прикусу і окремо стоячих зубів з використанням трейнерів, спеціальних ортодонтичних пластинок та апаратів, брекет-систем).
 
Як часто необхідно відвідувати дитячого лікаря стоматолога?
На цей рахунок у стоматології для дітей є «золоте правило», яке свідчить, що дитину необхідно приводити до стоматолога один раз в три місяці або, іншими словами, чотири рази на рік. Перший візит до стоматолога має відбутися не пізніше 1 року життя дитини. Лікар уважно огляне зубки та порожнину рота, оцінить прикріплення вуздечок губ і язика, зніме зубні відкладення і наліт, дасть рекомендації по догляду за порожниною рота і характером харчування. У 2-2,5 року він навчить батьків правильно чистити зубки малюка (адже до 7 років чистка зубів дитини - завдання дорослих) та орієнтуватися в морі різних зубних щіток і паст.
 
Деякі форми патологій зубощелепної системи можуть визначити тільки лікар, і чим раніше вона буде виявлена, тим краще. Попередити захворювання зубів та ясен набагато простіше і економічно вигідніше, ніж лікувати їх, але найголовніше - це значно корисніше для здоров'я вас та вашого малюка.
 
«Радуга» для батьків
Батьки наших маленьких пацієнтів, дивлячись на своїх усміхнених і веселих дітей, приймають рішення прийти до нас ще раз, але вже самостійно. Для дорослих пацієнтів у нас існує повний спектр стоматологічних послуг: терапія, пародонтологія, ортопедія, ортодонтія. По праву ми можемо називатися не просто дитячою, а сімейної стоматологією.
 
Можливості сучасної стоматології безмежні, але краще власних зубів немає нічого - бережіть їх з дитинства!