Завантаження...

Простір дитячого здоров'я
Програма «Індивідуальне педіатричне спостереження»

Програма «Індивідуальне педіатричне спостереження»

МИ СТВОРИЛИ ПРОГРАМУ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ПЕДІАТРИЧНОГО СПОСТЕРЕЖЕННЯ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ:
 

Твій малюк був здоровий

З моменту народження усе навколо для нього буде новим і усе таким же новим стане для тебе. Знайомство зі світом передбачає знайомство з усіма його сторонами: і вірусами, і бактеріями, синцями і шишками, царапками і висипом, першим зубом і коліками. Але у цьому немає нічого страшного, якщо ти готова до цього і маєш під боком професіонала, який знає усе про те, як захистити твою дитину, допомогти їй розвиватися правильно, рости здоровою та щасливою.

Ти була спокійна

Ми знаємо, що твій малюк - безцінний скарб. І впевнені, що супермама - це спокійна і щаслива мама. Тому хочемо позбавити тебе від тривог, допомогти тобі нічого не боятися, відчувати турботу і кваліфіковану підтримку. Ми завжди раді відповісти на всі питання, що цікавлять тебе. Ми обов'язково поділимося з тобою інформацією, яка стане запорукою здоров'я твого малюка і вбереже тебе від безпідставних переживань.


НА ЧОМУ ПОБУДОВАНА ПРОГРАМА?


Стандартна база

У перший рік твій малюк росте і змінюється так швидко, що ми будемо бачитися з тобою кожен місяць і разом радіти його доданим сантиметрам і кілограмам. Щомісячні огляди - важлива частина спостереження за розвитком дитячого організму. Саме вони стануть основою для плану профілактики, який наш педіатр розробить індивідуально для твоєї дитини, познайомившись з нею ближче.


Докладні консультації

Зважування і вимірювання малюка - обов'язкові процедури, вони є відмінним приводом, щоб отримувати докладні консультації педіатра. Наші лікарі готові роз'яснити будь-яку цікаву для тебе тему. Пам'ятай, для нас не існує дурних питань про здоров'я і розвиток твоєї дитини, ти не повинна соромитися про щось питати! Уточнюй все, що хвилює. Ми допоможемо тобі піклуватися про малюка якнайкраще.


Мама-менеджмент

Ми не залишимо тебе без консультацій і за межами педіатричного кабінету. Наша команда створила цілий департамент у допомогу тобі. Якщо в перерві між оглядами виникає хвилююче питання, ти завжди можеш звернутися за допомогою до наших мама-менеджерів. Вони співпрацюють з педіатрами і тому стануть твоїми найкращими друзями і підтримкою у будь-яку хвилину.


Системний підхід з народження

Спостереження за дитиною з перших днів життя дає можливість педіатру мати чітку картину її розвитку та індивідуальних особливостей. Наші лікарі фіксують інформацію про малюка на кожному прийомі. Таким чином ми створюємо базу спостережень, яка допомагає комплексно дивитися на процес дорослішання твоєї дитини і допомагає приймати більш дієві заходи у разі захворювання. Маючи під рукою усі деталі, лікар може точніше відповісти на твої питання, швидше прийняти максимально правильні рішення, а ти можеш не турбуватися про те, що забула щось повідомити.


Індивідуальний підхід

Пам'ятай, що ми усі різні. Відрізняємося зростом, вагою, будовою тіла, кольором очей, волосся і відтінком шкіри, характером, гастрономічними вподобаннями, ставленням до навколишнього світу. Але це не означає, що хтось краще, а хтось гірше. Твоя дитина - унікальна. Процес її розвитку теж унікальний, тому порівнювати її з сусідською або власною старшою, не має ніякого сенсу. Дозволь їй рухатися у своєму темпі.

Використовуючи індивідуальний підхід, педіатри поліклініки "Мамин Дом" допоможуть твоєму малюкові ставати здоровішими і міцнішим з кожним днем.

Від народження дитини і до першого шкільного дзвоника ти можеш довірити захист її здоров'я і твоїх нервів програмі індивідуального педіатричного спостереження.

 

ЩО ВКЛЮЧАЄ ПРОГРАМА?

Програма першого року життя:

 

 

 • створення індивідуального плану профілактики;
 • 12 профілактичних оглядів педіатра;
 • 4 позачергові консультації у проміжку між плановими у разі захворювання;
 • 2 клінічні аналіза крові;
 • 2 клінічні аналізи сечі;
 • 1 копрограма;
 • 2 виклика педіатра додому у межах міста за спеціальною ціною;
 • інформаційна підтримка педіатром у телефонному режимі.

 

 

Вартість програми «Індивідуальне педіатричне спостереження» на першому році життя - 2800 грн.

Термін дії - 1 рік.

 

Програма після року:

 • створення індивідуального плану профілактики одноразово;
 • 4 профілактичні огляди педіатра на рік;
 • 4 позачергові консультації на рік у проміжку між плановими у разі захворювання;
 • 1 клінічний аналіз крові на рік;
 • 1 клінічний аналіз сечі на рік;
 • 2 виклики педіатра додому у межах міста за спеціальною ціною;
 • інформаційна підтримка педіатром у телефонному режимі.

Вартість програми «Індивідуальне педіатричне спостереження» після року - 1800 грн

Термін дії - 1 рік.


ПРОГРАМА ПЕДІАТРИЧНОГО СПОСТЕРЕЖЕННЯ - ЦЕ ЗНАННЯ, ДОСВІД, ІНДИВІДУАЛЬНІЙ ПІДХІД, ПІДТРИМКА ПРОФЕСІОНАЛІВ В ОБЛАСТІ ДИТЯЧОГО ЗДОРОВ'Я І ТВІЙ СПОКІЙ.


ПЕДІАТРИ ГОВОРЯТЬ

Марина Саркісян, педіатр Поліклініки «Мамин Дом»:

«Одного разу на прийомі мама задала питання - що трапиться, якщо дитина на дитячому майданчику лизнула котячу какашку? Чи потрібно в терміновому порядку “ганяти глистів”? Ситуація з боку виглядає комічно. Але для будь-якої мами це дуже серйозне питання. Насамперед, я намагалась заспокоїти маму. Адже у дитини, яка активно контактує із навколишнім світом, вже сформований певний імунітет. І якщо немає клінічних показань, то призначати потрібний у таких випадках препарат немає необхідності. Це важливо! Бувають випадки, коли у дитини можуть бути «погані» аналізи, але відчуває вона себе добре. У таких випадках ми намагаємося підстрахуватися і просимо зробити аналізи ще раз або мати змогу спостерігати їх у динаміці. Лікувати потрібно не аналізи, а захворювання».

Ірина Борова, педіатр Поліклініки «Мамин Дом»:

«Часто мами приходять зі своїм варіантом діагнозу. Кажуть, наприклад, що дитина погано спить, плаче уві сні, повзає, крутиться і не може знайти собі місця. Доктор, можливо у нас внутрішньочерепний тиск? У такому випадку я з самого початку задаю питання, які виявляють гостру ситуацію, наприклад, біль, голод або прорізування зубів. Але не менш важливо й інше - скільки часу дитина проводить перед екраном (телефон, планшет, телевізор). До трьох років це вкрай небажано. Нервова система дитини перших років життя здатна легко перезбуджуватися, що не дає дитині розслабитися навіть уві сні. Перша моя рекомендація у такому випадку - налагодити режим сну і неспання.

Найчастіше поведінку дитини у подібних випадках можна пояснити цілком зрозумілими, тимчасово властивими саме цій дитині, особливостями. А виявити їх допомагає докладне опитування батьків і регулярний огляд дитини педіатром, який його веде».

Людмила Наливайко, головний лікар Поліклініки «Мамин Дом»:

«Одного разу на консультації у мене був тато з дитиною. Він сказав, що не любить капусту. І дитина, з його слів, теж не хоче її їсти. Чи може дитина успадковувати смаки батьків? Безумовно, може. Так часто трапляється. Але, разом із тим, треба розуміти, що є правила введення прикорму. Кожен новий продукт потрібно вводити поступово. Іноді дитині потрібно 5-10 спроб, щоб розпробувати продукт. Також не можна підгодовувати одночасно декількома продуктами. Прикорм треба починати з овочевого пюре. Можливо, у даному випадку мова про успадкування смаку не йде. Дитині потрібен час, щоб розпробувати. Навіть у дорослої людини змінюються смаки протягом життя. Можливо, за умови дотримання усих правил, дитині сподобається капуста, яку так не любить тато».