Центр развития Магазин
АДС
обов'язкова
From what:
дифтерія, правець
Age:
2,4,6 і 18 місяців, у 6, 16 років, далі – кожні 10 лет
Vaccine and its manufacturer:
Інфанрікс, Інфанрікс ГЕКСА, Інфанрікс ІПВ, Інфанрікс ІПВ ХІБ, Бустрікс, Бустрікс Поліо (Бельгія), Гексаксім, Пентаксім, Тетраксім (Франція)
Cost:
ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ВИКОРИСТОВАНОЇ ВАКЦИНИ
Where do:
Дніпровська набережна, 19 (Осокорки)
Вул. Академіка Вільямса, 5 (Васильківська)
Вул. Липківського, 35А (Вокзальна)
Schedule an Inoculation
Описание прививки

Щеплення АДС - безклітинна (ацелюлярна) адсорбована дифтерійно-правцева вакцина, яка складається з очищених дифтерійного та правцевого анатоксинів, і вводиться внутрішньом'язово, завдяки чому у дитини виробляються антитіла, які сприяють формуванню імунітету до дифтерії та правцю.

Показання: активна профілактика дифтерії та правця у дітей і дорослих, які мають непереносимість коклюшного компонента; вакцинація осіб, які вже хворіли на дифтерію і правець, так як після перенесеного захворювання не завжди виробляється стійкий імунітет; формування імунітету проти дифтерії і правця на 10 років.

  • Коли роблять щеплення:  дітям у 2,4,6 і 18 місяців. Ревакцинація проводиться у 6 років, 16 років і кожні наступні 10 років.
  • Протипоказання:  гострі захворювання, непереносимість компонентів вакцин і важкий імунодефіцит. Вакцинація тимчасово або абсолютно протипоказана у разі прогресуючої патології нервової системи, а також у випадках, коли мали місце судоми, не пов'язані з підвищенням температури.
  • Можлива реакція на щеплення: порушення сну, неспокій, підвищення температури, почервоніння, біль на місці ін'єкції, іноді виникає ущільнення (може зберігатися протягом місяця), яке не завдає дискомфорту.