Центр развития Магазин
АКДС
обов'язкова
From what:
дифтерія, коклюш, правець
Age:
2,4,6 і 18 місяців
Vaccine and its manufacturer:
Інфанрікс, Інфанрікс ГЕКСА, Інфанрікс ІПВ, Інфанрікс ІПВ ХІБ, Бустрікс, Бустрікс Поліо (Бельгія), Гексаксім, Пентаксім, Тетраксім (Франція)
Cost:
ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ВИКОРИСТОВАНОЇ ВАКЦИНИ
Where do:
Дніпровська набережна, 19 (Осокорки)
Вул. Академіка Вільямса, 5 (Васильківська)
Вул. Липківського, 35А (Вокзальна)

Schedule an Inoculation
Описание прививки

Щеплення АКДС - цільноклітинна адсорбована коклюшно-дифтерійно-правцева вакцина, складається з суспензії цілих вбитих коклюшних клітин мікробів і очищених дифтерійного та правцевого анатоксинів, яка вводиться внутрішньом'язово, в результаті у дитини виробляються антитіла, які сприяють формуванню імунітету до дифтерії, коклюшу, правцю.

Протипоказання:  гострі захворювання, непереносимість компонентів вакцин (компонент коклюшу) і важкий імунодефіцит, серйозні хвороби серця і нирок. Вакцинація тимчасово або абсолютно протипоказана у разі прогресуючої патології нервової системи, а також у випадках, коли мали місце судоми, не пов'язані з підвищенням температури. У такому випадку застосовується вакцина без коклюшного компоненту (АДС).

  • Показання:  активна профілактика дифтерії, коклюшу, правця; формування імунітету проти дифтерії і правця на 10 років, проти коклюшу - на 5-7.
  • • Коли роблять щеплення: дітям у 2,4,6 и 18 місяців. Ревакцинація проводиться у 6 років и кожні наступні 10 років.
  • • Можлива реакція на щеплення: порушення сну, неспокій, підвищення температури, почервоніння, біль на місці ін'єкції, іноді виникає ущільнення (може зберігатися протягом місяця), яке не завдає дискомфорту.