Центр развития Магазин

БУСТРІКС

Manufacturer:
БельгІя
Against what:
дифтерія, правець, коклюш
Cost:
950 грн
Description of vaccination

Склад і форма випуску: суспензія для ін'єкцій.

Показання: комбінована вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку (безклітковий компонент), поліомієліту та захворювань, збудником яких є Haemophilus influenzae тип b у дітей, застосовується у віці від 2 місяців.

Застосування: вводять вакцину одноразово в дозі 0,5 мл. Вакцина призначена для глибокого внутрішньом'язового введення в передню частину стегна або область дельтоподібного м'язу. Внутрішньовенне введення категорично протипоказано. Після щеплення рекомендовано спокійний режим, вимірювати температуру тіла, спостерігати за поведінкою дитини. Перед вакцинацією показано провести обстеження дитини, й виключити контакт з хворими на ГРВІ.
Пацієнти повинні перебувати під медичним наглядом протягом 30 хвилин після введення вакцини.

Протипоказання: гіперчутливість до будь-якого компонента вакцини, якщо було виявлено неврологічне ускладнення після попереднього щеплення. Крім того, вакцинація не проводиться дітям, у яких спостерігаються захворювання, що супроводжуються лихоманкою, судоми в анамнезу, також дітям, які страждають на неконтрольовану епілепсію, енцефалопатію протягом 7 днів після попереднього щеплення вакциною, яка містить компонент коклюшу.

Побічні ефекти: після щеплення можуть спостерігатися дратівливість і / або сонливість, втрата апетиту, підвищення температури, почервоніння, висип, біль і / або набряк у місці введення, діарея.
При наявності механічних включень або дивного забарвлення розчину використання вакцини неприпустимо.