Центр развития Магазин

ДЖИСІ ФЛЮ

Manufacturer:
Корея
Against what:
грип
Cost:
ТИМЧАСОВО НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ!
Description of vaccination

Форма випуску: суспензія для ін'єкцій.

Показання: інактивована спліт-вакцина для профілактики грипу у дітей від 6 місяців і дорослих, тривалість імунітету близько 6-12 місяців.

Застосування: рекомендована доза вакцини дітям від 6 місяців і до 3 років 0,25 мл, дорослим - 0,5 мл, вводити вакцину слід внутрішньом'язово, дітям молодшого віку в область стегна, дітям старшого віку - в дельтоподібний м'яз. Категорично заборонено вводити вакцину внутрішньовенно. З обережністю потрібно використовувати для вакцинації під час вагітності (бажано ІІ і ІІІ триместри), лактації, людям з хронічними захворюваннями серцево-судинної системи, хронічні респіраторні захворювання та діабет. Перед вакцинацією показано обстежитись та виключити контакт з хворими на ГРВІ.
Пацієнти повинні перебувати під медичним наглядом протягом 30 хвилин після введення вакцини.
Не застосовувати препарат, якщо вакцина була заморожена.

Протипоказання: гіперчутливість до будь-якого компонента вакцини, підвищена чутливість компонентів курячого яйця або курячого білка, якщо були виявлені ускладнення після попереднього щеплення. Вакцинація не проводиться дітям, у яких спостерігаються гострі інфекційні захворювання, що супроводжуються лихоманкою, та прогресуючі захворювання (гострі або хронічні).

Побічні ефекти: після щеплення можуть спостерігатися головний біль, підвищена пітливість, втомлюваність, можлива блювота, болі в суглобах, м'язах, втрата апетиту, підвищення температури, почервоніння, ущільнення, свербіж в місці ін'єкції.
При наявності механічних включень або дивного забарвлення суспензії використання вакцини неприпустимо.