Центр развития Магазин

ЕНДЖЕРІКС-В

Manufacturer:
Бельгія
Against what:
гепатит В
Cost:
400 грн
Description of vaccination

Форма випуску: суспензія для ін'єкцій.

Характеристика: рекомбінантна вакцина, основним компонентом якої є очищений антиген вірусних клітин гепатиту В (HBsAg), для активної імунізації з метою профілактики захворювання, викликаного усіма відомими підтипами вірусу гепатиту В у пацієнтів будь-якого віку.

Застосування: рекомендована одноразова доза вакцини 0,5 мл (для дітей від народження і до 18 років, дорослим доза - 1 мл), вакцина використовується для глибокого внутрішньом'язового введення в передню частину стегна у молодших дітей і в область дельтоподібного м'язу у дітей старшого віку. Категорично заборонено введення вакцини внутрішньовенно. Припускається підшкірне введення. Перед вакцинацією показано обстеження дитини, виключити контакт з хворими на ГРВІ.
Пацієнти повинні перебувати під медичним наглядом протягом 30 хвилин після введення вакцини.

Протипоказання: гіперчутливість до будь-якого компонента вакцини (а також до дріжджів), якщо були виявлені ускладнення після попереднього щеплення. Вакцинація не проводиться дітям, у яких спостерігаються захворювання, що супроводжуються лихоманкою. ВІЛ-інфекція не є протипоказанням до вакцинації проти гепатиту В.

Побічні ефекти: після щеплення можуть спостерігатися незначне підвищення температури, дратівливість, почервоніння, висип, припухлість, біль і / або набряк у місці введення, втрата апетиту, сонливість, нудота, головний біль.
При наявності механічних включень або дивною забарвленням розчину використання вакцини неприпустимо.