Центр развития Магазин

ПЕДІАТР — ГОЛОВНИЙ ЛІКАР ДИТИНИ З МОМЕНТУ НАРОДЖЕННЯ. 

Цей спеціаліст знає усе про дитяче здоров’я. Найкраще, що ти можеш зробити для свого малюка – це обрати хорошого педіатра, який стане його другом та помічником у боротьбі з будь-якими вірусами, бактеріями та інфекціями.

У мережі поліклінік «Мамин Дім» працює колектив лікарів-однодумців. Це професіонали, які комплексно підходять до вирішення проблем, призначають лише необхідні ліки, і разом з батьками йдуть до однієї мети – міцному здоров’ю дитини.

Педіатр тебе чує

Хороший педіатр чує батьків.  - Хороший педіатр чує батьків. Він ставить уточнюючі запитання, ретельно проводить огляд, щоб відтворити повну картину стану дитини. Гарний спеціаліст усуває тривогу, бо він відкритий до діалогу та налаштований на співробітництво з батьками. Ти отримаєш вичерпні відповіді на усі свої запитання.

Педіатр тебе розуміє

Хороший педіатр - грамотний діагност, знання якого не обмежені галуззю педіатрії. - Він бачить загальну картину, розуміє взаємозв’язок симптомів та знає, якого вузькопрофільного фахівця варто долучити у кожному окремо взятому випадку. Хороший педіатр ставить вірний діагноз та призначає адекватне лікування. Головне завдання дитячого лікаря – не лікувати хворобу, а запобігти її появі.

Педіатр допомагає

Хороший педіатр ставить вірний діагноз і призначає адекватне лікування. - Головне завдання дитячого лікаря - не лікувати хворобу, а запобігти її появі. Наші лікарі обирають курс на профілактику. Грамотно розроблена педіатром та правильно організована батьками система профілактичних дій - запорука міцного імунітету дитини!

Наша команда

Педіатр - спеціаліст широкого профілю, під його компетенцію підпадає 80% всіх випадків порушення дитячого здоров’я. Але бувають випадки, коли просто необхідно долучати вузькопрофільних фахівців.
Саме тому у мережі поліклінік «Мамин Дім» працюють вузькі спеціалісти високої кваліфікації. Тут ти можеш зробити щеплення, лабораторні аналізи, медичні маніпуляції – максимально швидко, якісно і без зайвих нервів.

Консультація педіатра

Набагато простіше запобігти хворобі, аніж лікувати її. Саме цьому ми наполягаємо на важливості профілактичних оглядів та профілактичних заходів. Велику увагу ми приділяємо вакцинації та підготовці до неї. Пройти або продовжити курс вакцинації у наших педіатричних центрах може будь-яка дитина.

Make an appointment

Курс на профілактику

Ми прагнемо зберегти здоров'я вашої дитини міцним. Ми наполягаємо на важливості профілактичних оглядів та профілактичних заходів, а тому з особливою увагою ставимося до вакцинації.
Пройти або продовжити курс вакцинації в наших педіатричних центрах може будь-яка дитина.

Як діяти?

  • Записатися на прийом педіатра з приводу щеплення. 
  • Попередньо, до вакцинації, здати клінічний аналіз крові та сечі. 
  • Пройти загальне обстеження дитини у нашого спеціаліста.
  • При відсутності протипоказань отримати згоду педіатра на проведення вакцинації.
  • Отримати висновок педіатра щодо умов проведення щеплення.
  • Підписати згоду на проведення імунізації. Педіатр оформлює картку імунізації дитини міжнародного зразку.
  • Зробити щеплення.
  • Почекати 30 хвилин під наглядом медичного персоналу. 
  • Отримати картку імунізації з повними даними про введену вакцину, графік наступних щеплень, та з контактами лікаря.
Schedule anvaccination

Професійні програми

Крім турботи про здоров'я вашої дитини, ми піклуємося і про ваш спокій і комфорт. Командою педіатрів розробляються комплексні пакети послуг які скоротять витрату вашого часу і фінансів, а головне, захистять вас від раптових неприємностей.

Family

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean euismod bibendum laoreet. Proin gravida dolor sit amet lacus accumsan et viverra justo commodo.

Learn More
Newborn

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean euismod bibendum laoreet. Proin gravida dolor sit amet lacus accumsan et viverra justo commodo.

Learn More
Individual Pediatric Observations

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean euismod bibendum laoreet. Proin gravida dolor sit amet lacus accumsan et viverra justo commodo.

Learn More
Мамин Дом - киевские отделения
Record Form

Если форма кажется вам длинной, то просто заполните 2 обязательных поля. Мы свяжемся с вами по телефону и всё уточним.

Мамин Дом - киевские отделения