Центр развития Магазин

ІНФАНРІКС ІПВ

Manufacturer:
Бельгія
Against what:
дифтерія, правець, коклюш, поліомієліт
Cost:
НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ
Description of vaccination

Форма випуску: суспензія для ін'єкцій.

Характеістіка: інактивована вакцина для профілактики дифтерії, правця, коклюшу та поліомієліту у дітей у віці від 2 місяців.

Застосування: рекомендована доза вакцини 0,5 мл, вакцина використовується для глибокого внутрішньом'язового введення в передню частину стегна у молодших дітей і в область дельтоподібного м'яза у дітей старшого віку. Категорично заборонено введення вакцини внутрішньовенно. Перед вакцинацією показано обстеження дитини, виключити контакт з хворими на ГРВІ.
Пацієнти повинні перебувати під медичним наглядом протягом 30 хвилин після введення вакцини.

Протипоказання: гіперчутливість до будь-якого компонента вакцини, якщо були виявлені неврологічне ускладнення після попереднього щеплення, також вакцинація не проводиться дітям, у яких в анамнезі судоми, спостерігаються захворювання, що супроводжуються лихоманкою, а також дітям, які страждають на епілепсію і енцефалопатію.

Побічні ефекти: після щеплення можуть спостерігатися сонливість, втрата апетиту, дратівливість, аномальний плач, підвищення температури, почервоніння, ущільнення і / або біль у місці введення, також можливі блювання і діарея.
При наявності механічних включень або дивного забарвлення суспензії використання вакцини неприпустимо.