Центр развития Магазин

МЕНІНГО (А+С)

Manufacturer:
Франція
Against what:
менінгококова інфекція
Cost:
НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ
Description of vaccination

Форма випуску: ліофілізат (порошок) для приготування розчину для ін'єкцій та розчинник.

Показання: вакцина для профілактики цереброспинального менінгіту менінгококової етіології серогрупп А і С; вакцина не забезпечує захисту від гнійних менінгітів іншої етіології: менінгококів групи B, Haemophilus influenzae, Streptococcus pneumoniae та ін. Тривалість набутого імунітету становить 3 роки. Рекомендовано застосування з 18 місяців.

Застосування: вводити вакцину слід підшкірно або внутрішньом'язово в дозі 0,5 мл, в область стегна або дельтоподібний м'яз. Перед вакцинацією показано обстеження дитини, виключити контакт з хворими на ГРВІ.
Пацієнти повинні перебувати під медичним наглядом протягом 30 хвилин після введення вакцини.

Протипоказання: гіперчутливість до будь-якого компонента вакцини або реакція на компонент коклюшу, якщо було виявлено неврологічне ускладнення після попереднього щеплення. Вакцинація не проводиться дітям, у яких в анамнезі судоми, спостерігаються захворювання, що супроводжуються лихоманкою, а також дітям, які страждають на епілепсію і енцефалопатію .

Побічні ефекти: після щеплення можуть спостерігатися сонливість, втрата апетиту, дратівливість, аномальний плач, блювота, діарея, підвищення температури, почервоніння, ущільнення і / або біль у місці введення.
При наявності механічних включень або дивного забарвлення суспензії використання вакцини неприпустимо.