Центр развития Магазин

ПЕНТАКСІМ

Manufacturer:
Франція
Against what:
дифтерія, правець, коклюш, ХІБ-інфекції
Cost:
НЕТ В НАЛИЧИИ
Description of vaccination

Форма випуску: суспензія для ін'єкцій і порошок.

Показання: вакцина для первинної імунізації дітей від 2-х місяців від дифтерії, правця, коклюшу, поліомієліту і інвазивних інфекцій, викликаних Haemophilus influenzae типу b, для ревакцинації. Пентаксим не забезпечує захист від інфекцій, які викликають інші типи Haemophilus influenzae, а також від менінгіту, викликаного іншими мікроорганізмами.

Застосування: вводити вакцину слід внутрішньом'язово, в область стегна або дельтоподібний м'яз. Категорично заборонено вводити вакцину внутрішньовенно, підшкірно і внутрішньошкірно. Перед вакцинацією показано обстеження дитини, виключити контакт з хворими на ГРВІ.
Пацієнти повинні перебувати під медичним наглядом протягом 30 хвилин після введення вакцини.

Протипоказання: гіперчутливість до будь-якого компонента вакцини або реакція на компонент коклюшу, якщо було виявлено неврологічне ускладнення після попереднього щеплення. Вакцинація не проводиться дітям, у яких в анамнезі судоми, спостерігаються захворювання, що супроводжуються лихоманкою, а також дітям, які страждають на епілепсію і енцефалопатію
.
Побічні ефекти: після щеплення можуть спостерігатися сонливість, втрата апетиту, нервозність, аномальний плач, блювота, діарея, підвищення температури, почервоніння, ущільнення в місці ін'єкції, біль у місці введення.
При наявності механічних включень або дивного забарвлення суспензії використання вакцини неприпустимо.РОДИТЕЛЯМ