Центр развития Магазин

ВАКСИГРИП

Manufacturer:
Франція
Against what:
грип
Cost:
НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ
Description of vaccination

Форма випуску: суспензія для ін'єкцій.

Показання: інактивована спліт-вакцина для профілактики грипу у дітей від 6 місяців і дорослих, тривалість імунітету близько 6-12 місяців.

Застосування: рекомендована доза вакцини дітям 6 місяців і до 3 років 0,25 мл, дорослим - 0,5 мл, вводити вакцину слід внутрішньом'язово або глибоко підшкірно, в область стегна або дельтоподібний м'яз. Категорично заборонено вводити вакцину внутрішньовенно. Можна використовувати для вакцинації під час вагітності (бажано ІІ і ІІІ триместри) і лактації. Перед вакцинацією показано обстеження дитини, виключення контакту з хворими на ГРВІ.
Пацієнти повинні перебувати під медичним наглядом протягом 30 хвилин після введення вакцини.

Протипоказання: гіперчутливість до будь-якого компонента вакцини, на компоненти курячих яєць, якщо були виявлені ускладнення після попереднього щеплення. Вакцинація не проводиться дітям, у яких спостерігаються гострі інфекційні захворювання, що супроводжуються лихоманкою, та прогресуючі захворювання (гострі або хронічні).

Побічні ефекти: після щеплення можуть спостерігатися головний біль, підвищена пітливість, болі в суглобах, підвищення температури, почервоніння, ущільнення, свербіж в місці ін'єкції.
При наявності механічних включень або дивного забарвлення суспензії використання вакцини є неприпустимим.