Центр развития Магазин
ЖПВ
обов'язкова
From what:
паротит
Age:
Діти від 1 року
Vaccine and its manufacturer:
Приорікс (Бельгія)
Cost:
ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ВИКОРИСТОВАНОЇ ВАКЦИНИ
Where do:
Дніпровська набережна, 19 (Осокорки)
Вул. Академіка Вільямса, 5 (Васильківська)
Вул. Липківського, 35А (Вокзальна)
Schedule an Inoculation
Описание прививки

Прививка ЖПВ - жива паротит на вакцина, вирощена на культурі перепелиних ембріонів.

Протипоказання:  гострі захворювання, непереносимість компонентів вакцин і важкий імунодефіцит, алергічні реакції на курячі (перепелині) яйця і антибіотики-аміноглікозиди (неоміцин), вагітність, наявність злоякісних новоутворень, захворювання крові, проходження курсу хіміотерапії, радіотерапії, імуносупресії. Вакцинація тимчасово або абсолютно протипоказана у разі прогресуючої патології нервової системи, а також у випадках, коли мали місце судоми, не пов'язані з підвищенням температури.

  • Показання: активна профілактика епідемічного паротиту (свинки) у дітей і дорослих; формування імунітету проти паротиту.
  • Коли роблять щеплення: діти з 1 року. Ревакцинація у 6 років. Екстрена вакцинація проводиться протягом 3 днів в разі контакту з хворим, при відсутності первинної вакцинації.
  • Можлива реакція на щеплення:  больові відчуття в місці ін'єкції, нездужання, млявість, болі в животі, короткочасна припухлість привушних слинних залоз. Після щеплення може піднятися температура, частіше субфебрильна (до 38.0), рідше фебрильна (38-40).