Центр развития Магазин

АаКДП

обов'язкова
Від чого:
дифтерія, кашлюк, правець
Вік:
2,4,6 і 18 місяців
Вакцина та її виробник:
Інфанрікс, Інфанрікс ГЕКСА, Інфанрікс ІПВ, Інфанрикс ІПВ ХІБ, Бустрікс, Бустрікс Поліо (Бельгія), Гексаксим, Пентаксим, Тетраксим (Франція)
Вартість:
ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ВАКЦИНИ
Де роблять:
вул. Пушкінська, 31 (ст. м. Архітектора Бекетова)
пр. П. Григоренка, 5 (ст. м. Палац спорту)
Григорівське шосе, 57 (ст. м. Холодна Гора)
вул. Гвардійців-Широнінців, 33 (ст. м. Академіка Павлова)
Записатися на щеплення
Опис щеплення

Щеплення АаКДП - безклітинна (ацелюлярна) адсорбована кашлюково-дифтерійно-правцева вакцина, що складається з суспензії убитих окремих компонентів клітин і очищених дифтерійного та правцевого анатоксинів, і яка вводиться внутрішньом'язово - в результаті у дитини виробляються антитіла, які сприяють формуванню імунітету до дифтерії, кашлюка, правця.

Протипоказання:  гострі захворювання, непереносимість компонентів вакцин і важкий імунодефіцит. Вакцинація тимчасово або абсолютно протипоказана у разі прогресуючої патології нервової системи, а також у випадках, коли мали місце судоми, не пов'язані з підвищенням температури.

  • Показання:  активна профілактика дифтерії, кашлюка, правця; зменшення кількості серйозних неврологічних ускладнень на кашлюковий компонент щеплення; формування імунітету проти дифтерії і правця на 10 років, а проти кашлюка - на 5-7.
  • Коли роблять щеплення: дітям у 2,4,6 і 18 місяців. Ревакцинація проводиться у 6 років і кожні наступні 10 років.
  • Можлива реакція на щеплення: порушення сну, неспокій, підвищення температури, почервоніння, біль на місці ін'єкції, іноді виникає ущільнення (може зберігатися протягом місяця), яке не завдає дискомфорту.
Переклад