ГЕКСАКСІМ
Центр развития Магазин

ГЕКСАКСІМ

Manufacturer:
Франція
Against what:
дифтерія, правець, коклюш, гепатит В, ХІБ-інфекції
Cost:
ТИМЧАСОВО НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ
Against what

Форма випуску: суспензія для ін'єкцій.

Показання: вакцина для первинної імунізації немовлят і дітей молодшого віку, починаючи з 6-тижневого віку, для профілактики дифтерії, правця, кашлюку, гепатиту В, поліомієліту та інвазивних захворювань, викликаних Haemophilus influenzae типу b (Hib); для ревакцинації.

Застосування: вводити вакцину слід внутрішньом'язово, дітям молодшого віку - в область стегна, дітям старшого віку - в дельтоподібний м'яз. Категорично заборонено вводити вакцину внутрішньовенно, підшкірно і внутрішньошкірно. Перед вакцинацією показано обстеження дитини та виключення контакту з хворими на ГРВІ.
Пацієнти повинні перебувати під медичним наглядом протягом 30 хвилин після введення вакцини.

Протипоказання: гіперчутливість до будь-якого компонента вакцини або реакція на компонент коклюшу, якщо було виявлено неврологічне ускладнення після попереднього щеплення. Вакцинація не проводиться дітям, у яких в анамнезі судоми, спостерігаються захворювання, що супроводжуються лихоманкою, а також дітям, які страждають на епілепсію і енцефалопатію .

Побічні ефекти: після щеплення можуть спостерігатися сонливість, втрата апетиту, дратівливість, аномальний плач, блювота, діарея, підвищення температури, почервоніння, ущільнення і / або біль у місці введення.
При наявності механічних включень або дивного забарвлення суспензії використання вакцини неприпустимо.