Пломба композит (постійний зуб) ІІ стадія карієсу

dentistry
dentistry
Карієс – одне з найпоширеніших захворювань ротової порожнини людини. Розвиток карієсу відбувається на кілька стадій, які позначають ступеня руйнації зубів. На II стадії карієсу відбувається руйнування всіх шарів зубної емалі, карієс переходить емалево-дентинний кордон і поверхневий прошарок дентину. Захворювання завдає багато незручностей, оскільки торкнулися глибокі зубні тканини.

  • Як лікується карієс?

    Лікування карієсу на II стадії передбачає препарування зуба, оскільки відбулася не тільки зміна кольору емалі та дентину в каріозному осередку, але й руйнування тканин, які обов'язково потрібно видалити. Після цього ставиться пломба. Під час сеансу стоматолог ретельно препарує уражену каріозну порожнину, промиває дезінфікуючим розчином, після чого заповнює підготовлену область композитним пломбувальним матеріалом.

  • Що таке композитна пломба ?

    Композитна пломба - це пломба, яка виготовляється з полімерної смоли з включенням кварцового порошку, який надає пломбі додаткову міцність і необхідна для ізоляції чутливих тканин зуба і запобігання попаданню мікробів у порожнину, що утворилася. Такі пломби універсальні завдяки гарним естетичним якостям їх встановлюють і на фронтальних, і на бічних зубах. Композитний матеріал використовується як для пломбування, так і для реставрації зубів в естетичній стоматології. Термін служби композитної пломби становить 7 років.

  • Існують такі види композитних пломб:

    • світлозатверджувані (твердіють під дією світла спеціальної лампи);
    • акриловмісні (особливо міцні та стійкі до стирання);
    • містять епоксидну смолу (особливо стійкі до стирання, але з часом можуть темніти).

Пломба композит (постійний зуб) ІІ стадія карієсу

1300 грн
  • Куди можна записатися:
  • where_to_voteвул. Григорія Сковороди, 31

Якщо стоматолог ставить світлозатверджувану пломбу, то на кожен шар композиту потрібна дія ультрафіолету, щоб він затвердів. При пломбуванні хімічно отверждаемыми матеріалами лампа не потрібна, пломба застигає самостійно. Після цього лікар шліфує пломбу, підганяючи за прикусом, формуючи фізіологічні горби (фісури) на поверхні зубів.