Центр развития Магазин

ЦЕРВАРІКС

Manufacturer:
Бельгія
Against what:
вірус папіломи людини
Cost:
НЕМАЄ В НАЯВНОСТІЗаписаться на прививку
Description of vaccination

Форма випуску: суспензія для ін'єкцій.

Показання: вакцина для профілактики захворювань, що викликаються вірусом папіломи людини (типи 16, 18) у дівчат і жінок, починаючи з 9-річного віку, виготовлена з високоочищених неінфекційних вірусоподібних частинок ВПЛ.

Застосування: разова доза однакова для дітей та дорослих, і складає 0,5 мл. Вводити вакцину слід внутрішньом'язово в дельтоподібний м'яз. Категорично заборонено вводити вакцину внутрішньовенно, підшкірно і внутрішньошкірно. Вакцинація не скасовує регулярних профоглядів і скринінгу на рак шийки матки, також не усуває загрози щодо впливу ВПЛ та не захищає від ЗПСШ.
Перед вакцинацією показано обстеження дитини, виключити контакт з хворими на ГРВІ.
Пацієнти повинні перебувати під медичним наглядом протягом 30 хвилин після введення вакцини.

Протипоказання: гіперчутливість до будь-якого компонента вакцини, якщо було виявлено ускладнення після попереднього щеплення, вакцинація не проводиться у разі захворювання, що супроводжується лихоманкою. Вагітним або жінкам, які намагаються завагітніти, краще відкласти вакцинацію. Небажана вакцинація в період лактації.

Побічні ефекти: після щеплення можуть спостерігатися слабкість, біль в м'язах і суглобах, нудота, діарея, болі в животі, підвищення температури, почервоніння, висип, свербіж, біль і набряк в місці введення.
При наявності механічних включень або дивного забарвлення розчину використання вакцини є неприпустимим.