Невролог

neurology
neurology

Консультація дитячого невролога

Дитячий невролог – лікар, який займається діагностикою, лікуванням та профілактикою розладів нервової системи у дітей. Нервова система забезпечує злагоджену роботу всього організму. Часто саме збої в її роботі стають причиною різних функціональних розладів у малюка. Якщо у дитини спостерігаються загальні порушення чутливості до зовнішніх і внутрішніх факторів, потрібно негайно показати його неврологу. Але навіть якщо малюка нічого не турбує важливо проходити профілактичні огляди: на першому році життя невролог оглядає малюка кожні три місяці (1,3,6,9,12 місяця) з метою виключення або виявлення патологій нервової системи; при оформленні в дитячий садок (якщо не відвідуєте дошкільний заклад, профілактичний огляд має бути раз на рік); при оформленні в школу (для визначення форми навчання та ступеня навантаження).

 • Під час первинної консультації

  Дитячий невролог обов'язково вислухає вас, поставить питання щодо загального перебігу вагітності, особливостей пологів, розвитку малюка, проведе ретельний огляд голови дитини, оцінить стан та розміри тім'ячка. Також дитячий невролог приділить особливу увагу симетричності обличчя та очних щілин, розміру зіниць та руху очних яблук малюка, щоб виключити розвиток косоокості. Під час кожного візиту лікар в обов'язковому порядку перевірить розвиток рефлексів малюка, тонус м'язів, рухливість суглобів, навички, які присутні у дитини, зокрема навички спілкування. Якщо під час огляду були виявлені відхилення, лікар поставить діагноз, за ​​необхідністю призначить додаткові обстеження, розкаже специфіку прояву захворювання і можливі шляхи його розвитку, розробить ефективну індивідуальну програму лікування з мінімальним ризиком для здоров'я. Наші фахівці будуть спостерігати малюка весь період одужання, після чого будуть надані рекомендації щодо профілактики.

Невролог

Первинна консультація дитячого невролога

550 грн

Повторна консультація дитячого невролога

490 грн
 • Куди можна записатися:
 • where_to_voteвул. Григорія Сковороди, 31
  where_to_voteпр. П. Григоренка, 5
  where_to_voteвул. Гвардійців-Широнінців, 33
  where_to_voteГригорівське шосе, 57

 • Коли звертатись?

  Стани, що вимагають консультації дитячого невролога позапланово: неспокійний сон; сильно пульсує тім'ячко; малюк легко збуджується; дитина часто здригається; малюк часто і рясно зригує; підвищення температури супроводжується судомами; мимовільне тремтіння кінцівок і підборіддя (під час плачу і стан спокою); малюк ходить на пальчиках, підтискає їх, боїться стати на стопу повністю; частий безпричинний плач; надмірна збудливість, дратівливість; затримка розвитку.