Логопед

chat_info
chat_info

Консультація логопеда

Дитячий логопед – лікар, який займається діагностикою та лікуванням дефектів мовлення у дитини. Комунікативні навички чи вміння спілкуватися – одні з основних у житті людини. Саме тому дефекти мовлення потрібно діагностувати якомога раніше і усувати за допомогою кваліфікованого спеціаліста в галузі дитячої логопедії. Чітка правильна мова - це запорука успішної комунікації з людьми та впевненості людини у собі. Проблеми з мовленням у дитячому віці можуть стати причиною проблем у становленні контакту з однолітками, у навчанні. Саме дитячий логопед допоможе своєчасно визначити та провести корекцію порушень дитячого мовлення. Крім того, що логопед допомагає малюкові впоратися з проблемами мовного характеру, він також оцінює психоемоційний стан. Затримка мови може бути як наслідком психологічних порушень, так і причиною. Дитячий логопед у поліклініках “Мамин Дім” - найкращий спеціаліст у галузі корекції порушень дитячого мовного розвитку. Під час первинної консультації дитячий логопед обов'язково вислухає вас, поставить питання про розвиток дитини, поговорить з малюком, з'ясує причини, що сприяли розвитку порушень мови у дитини. Наші фахівці спостерігатимуть малюка весь період корекції, після чого будуть розроблені індивідуальні рекомендації щодо профілактики. Логопед призначить дитині індивідуальні заняття та за допомогою різних методик, включаючи ігрові, допоможе впоратися з проблемами.

Логопед

Первинна консультація логопеда400 грн
Повторна консультація логопеда350 грн
  • Куди можна записатися:
  • where_to_voteвул. Григорія Сковороди, 31

  • Коли звертатись?

    Захворювання, що входять до компетенції дитячого логопеда проблеми з вимовою звуків; затримка мови; ДЦП; афонія, дисфонія; аномалії розвитку апарату артикуляції; травми мовного апарату; дислексія; гугнявість; заїкання; картавість; шепелявість; порушення швидкості читання та вимови. Навіть якщо дитину ніщо не турбує, потрібно проходити профілактичні консультації у логопеда з метою запобігання порушенням.

  • Профілактичні консультації

    на першому році життя невролог оглядає малюка з метою виключення або виявлення патологій нервової системи, які можуть стати причиною розвитку мовних патологій; оформлення до дитячого садка (якщо не відвідуєте дошкільний заклад, профогляд щорічно, індивідуальні звернення до логопеда); оформлення до школи (для визначення форми навчання та ступеня навантаження, індивідуальні звернення до логопеда).

Наші лікарі