Кардіоревматолог

cardiology
cardiology

Консультація кардіоревматолога

Дитячий кардіоревматолог – це лікар, який займається профілактикою та лікуванням захворювань серцево-судинної системи та суглобів. Згідно зі статистикою, щороку кількість дітей із вродженими аномаліями лише зростає. Саме тому так важливо діагностувати вади серця в ранньому дитинстві та призначити ефективне лікування. Здорове серце – це запорука гарного самопочуття дитини щодня. Коли серцево-судинна система здорова, тоді малюк веселий, бадьорий, енергійний, його не долають напади втоми. Саме тому так важливо виявити порушення розвитку дитячого серця і судин. Сучасна кардіоревматологія – це широкий комплекс корекційно-профілактичних заходів, основна мета яких – здорове серце дитини. Якщо у малюка спостерігаються біль у серці, хронічна втома, біль у суглобах, запаморочення, потрібно негайно показати дитину кардіологу і розпочати своєчасне лікування. У поліклініках “Мамин Дім” працюють найкращі кардіоревматологи.

Кардіоревматолог

Первинна консультація дитячого кардіоревматолога

550 грн

Повторна консультація дитячого кардіоревматолога

490 грн
  • Куди можна записатися:
  • where_to_voteвул. Григорія Сковороди, 31
    where_to_voteвул. Гвардійців-Широнінців, 33

  • Коли звертатись?

    При яких симптомах слід звернутися до дитячого кардіоревматолога: болі в серці; порушення серцевого ритму (прискорене або уповільнене серцебиття); задишка, нестача повітря; втома, швидка стомлюваність; підвищення/зниження артеріального тиску; посинення губ навколо рота, кінчиків пальців; зменшення кількості сечі; набряки кінцівок, повік; набряки та біль суглобів. Якщо немовля погано їсть, відмовляється від їжі, швидко втомлюється під час ссання, погано набирає вагу – це привід звернутися за консультацією до кардіолога.

  • Профілактичні консультації

    Профілактичні консультації дитячого кардіолога на першому році життя кардіолог оглядає малюка після місячного віку та ближче до року з метою виключення або виявлення патологій серцево-судинної системи; оформлення в дитячий садок (якщо не відвідуєте дошкільний заклад - профогляд раз на 1 рік); оформлення до школи (для визначення групи для занять фізкультурою).

Наші лікарі