Дитячий ортопед

barefoot
barefoot

Консультація дитячого ортопеда

Дитячий ортопед - лікар, який займається діагностикою та лікуванням захворювань, пов'язаних з опорно-руховим апаратом дитини. Якщо у малюка з народження спостерігаються порушення рухових функцій, помітні патології в розвитку кістково-м'язової системи або виникла травма, в цих випадках потрібно негайно показати дитину ортопеду. Також бажано профілактично показувати малюка спеціалісту. У поліклініці «Мамин Дім» працює ортопед Єрмак Тетяна Анатоліївна, прекрасний фахівець в своїй галузі, яка може знайти підхід до дитини в різних ситуаціях. Вона завжди проконсультує по всіх питаннях щодо профілактики захворювань опорно-рухової системи.

 • Під час первинної консультації

  Дитячий ортопед обов'язково вислухає вас, поставить питання щодо загального розвитку малюка, проведе ретельний огляд, поставить діагноз, при необхідності, призначить додаткові обстеження, розкаже специфіку захворювання і можливі шляхи його розвитку, розробить ефективну індивідуальну програму лікування з мінімальним ризиком для здоров'я. Наші фахівці будуть спостерігати малюка весь період одужання, після чого будуть надані рекомендації щодо профілактики.

Дитячий ортопед

Первинна консультація дитячого ортопеда550 грн
Повторна консультація дитячого ортопеда490 грн
Консультація дитячого ортопеда з УЗД кульшових суглобів650 грн
 • Куди можна записатися:
 • where_to_voteвул. Григорія Сковороди, 31
  where_to_voteпр. П. Григоренка, 5
  where_to_voteвул. Гвардійців-Широнінців, 33
  where_to_voteГригорівське шосе, 57

 • Коли звертатись?

  Особливості організму, які входять до компетенції дитячого ортопеда: різна довжина кінцівок; клишоногість; плоскостопість; дисплазія, повільне формування, мала рухливість кульшових суглобів; асиметрія шкірних складок на стегнах у грудної дитини; вивихи кульшових суглобів; кривошия; сколіоз, біль у хребті; болі в м'язах; болі в суглобах; порушення ходи; набряки, почервоніння в області суглобів; утворення; хрускіт суглобів. Навіть якщо дитину нічого не турбує, потрібно проходити профілактичні огляди.

 • Профілактичні консультації

  Профілактичні консультації дитячого ортопеда: на першому році життя ортопед оглядає малюка після місячного віку і ближче до року з метою виключення або виявлення патологій опорно-рухової системи; при оформленні в дитячий садок (якщо не відвідуєте дошкільний заклад, профілактичний огляд має бути раз у 1-1,5 роки); при оформленні в школу (для визначення групи для занять фізкультурою).