Дерматолог

dermatology
dermatology

Консультація дерматолога

Дитячий дерматолог - лікар, який займається діагностикою та лікуванням захворювань шкірних покривів дитини. Шкіра дитини дуже ніжна і вимагає максимально дбайливого догляду. Саме тому так важливо виявити хвороби шкіри на ранніх стадіях і допомогти малюкові.

Дерматолог

Первинна консультація дитячого дерматолога

550 грн

Повторна консультація дитячого дерматолога

490 грн

Первинна консультація дорослого дерматолога

550 грн

Повторна консультація дорослого дерматолога

490 грн

Первинна консультація дерматолога по лікуванню акне

1000 грн
 • Куди можна записатися:
 • where_to_voteвул. Григорія Сковороди, 31
  where_to_voteпр. П. Григоренка, 5
  where_to_voteвул. Гвардійців-Широнінців, 33
  where_to_voteГригорівське шосе, 57

 • Коли звертатись?

  Якщо у малюка спостерігаються будь-які ураження шкіри: почервоніння висип свербіж новоутворення потрібно негайно показати його дерматологу. У жодному разі не можна займатися самолікуванням, оскільки хвороби шкіри можуть бути індикатором захворювань внутрішніх органів, симптомом алергічної реакції, і лише кваліфікований фахівець може виявити причину.

 • Профілактичні консультації

  Під час первинної консультації дитячий дерматолог обов'язково вислухає тебе, поставить питання щодо стану дитини, уточнить у малюка, що його турбує, після чого збере анамнез, проведе ретельний огляд шкіри дитини, поставить діагноз, при необхідності призначить додаткові обстеження у суміжних фахівців, розкаже специфіку прояву захворювання та можливі шляхи його розвитку, розробить ефективну індивідуальну програму лікування. Наші фахівці спостерігатимуть малюка весь період одужання, після чого дадуть профілактичні рекомендації.