Уролог для дорослих

urology
urology

Консультація уролога

Дитячий уролог - це лікар, який спеціалізується на діагностиці та лікування вроджених аномалій розвитку, а також хронічних та гострих запальних процесів сечостатевої системи. У поліклініках "Мамин Дом" працюють урологи вищої категорії, чудові фахівці, які мають великий досвід роботи з маленькими пацієнтами.

 • Під час первинної консультації

  Під час первинної консультації лікар огляне дитину, збере анамнез, призначить необхідні лабораторні дослідження. Після цього буде поставлено діагноз та призначено безпечне та ефективне для малюка лікування.

Уролог для дорослих

Первинна консультація дорослого уролога

550 грн

Повторна консультація дорослого уролога

490 грн
 • Куди можна записатися:
 • where_to_voteпр. П. Григоренка, 5

 • Коли звертатись?

  Захворювання, що входять до компетенції дитячого уролога вроджені аномалії розвитку статевих органів; порушення в роботі органів сечостатевої системи; енурез; проблеми з сечовим міхуром; уретрит; запалення головки статевого члена, крайньої плоті, яєчок; неопущення або перекрут яєчок; водянка яєчок; Навіть якщо дитину ніщо не турбує, слід проходити профілактичні огляди.

 • Профілактичні консультації

  на першому році життя уролог оглядає малюка після місячного віку та ближче до року з метою виключення або виявлення патологій сечостатевої системи; профогляди раз на 2 роки.

Наші лікарі

Махмудов Юсіф Юсіфович

Махмудов Юсіф Юсіфович

Дитячий уролог, Лікар-уролог