Чек-ап 18+

Чек-ап 18+

Час перевірити своє здоров’я з програмою медичного чек-апу для дорослих у Поліклініці Мамин Дім! Ми підготували пакет профілактичного огляду Чек-ап 18+, який дозволяє оцінити загальний стан організму, з’ясувати чи є запалення, анемія; виявити порушення у роботі внутрішніх органів та систем: печінки, підшлункової залози, нирок та сечовивідної системи; перевірити стан серця та судин; оцінити ризики розвитку атеросклерозу, ішемічної хвороби серця, діабету.
Більшість хвороб можна попередити, головне тримати здоров’я під контролем та не забувати піклуватися про себе.

 • Програма "Чек-ап 18+" включає:

  • біохімічний аналіз крові (повний пакет)
  • клінічний аналіз крові
  • клінічний аналіз сечі
  • ЕКГ
  • консультація терапевта

Чек-ап 18+

1500грн
 • Куди можна записатись:
 • where_to_voteвул. Григорія Сковороди, 31
  where_to_voteпр. П. Григоренка, 5
  where_to_voteвул. Гвардійців-Широнінців, 33
  where_to_voteпр. Григорівське шосе, 57

Інші програми

child_friendly

Програма “Новонароджений”

8000 ₴

Ми створили програму індивідуального педіатричного спостереження для того, щоб ваш малюк був здоровим, а ви були спокійні. Протягом усього періоду програми дитина перебуватиме під наглядом педіатра, який відповість на всі питання, що Вас цікавлять.

Дізнатися більше
crib

Програма “Новонароджений+”

9900 ₴

Перший рік життя дитини – найважливіший період, тому що в цей час відбувається інтенсивне зростання та розвиток твого малюка. Основний догляд за дитиною тим часом лягає на батьків. Але все ж таки не варто нехтувати кваліфікованою допомогою фахівців.

Дізнатися більше
family_restroom

Програма “Сімейна”

5000 ₴

Програма «Сімейна» – це впевненість у якісному медичному обслуговуванні та запорука здоров'я всіх членів вашої родини. Особливість програми – це зручність та оперативність, а також можливість використання всіх медичних послуг поліклінік «Мамин Дім».

Дізнатися більше
home_health

Програма “Твій особистий педіатр”

4000 ₴

Програма педіатричного спостереження - це знання, досвід, індивідуальний підхід, підтримка професіоналів у галузі дитячого здоров'я та твій спокій. Термін дії програми – 1 рік.

Дізнатися більше
pregnant_woman

Ведення вагітності у центрі Мамин Дім

21000 ₴

Пакет "Уважний" — (включені найнеобхідніші аналізи та дослідження + сумка в пологовий будинок для мами та малюка, патронаж педіатра після пологів).

Дізнатися більше
medical_information

Безкоштовний патронаж новонароджених

0 ₴

Мета Маминого Дому - забезпечити матусь усією необхідною поміччю, особливо у перші дні від народження дитини. Саме тому ми пропонуємо патронаж новонароджених. Педіатр не тільки допоможе навонародженій дитині, але й підкаже батькам, як найкраще доглядати за крихітками та проведе консультації щодо грудного вигодовування, профілактику інфекцій та багато іншого.

Дізнатися більше