Ведення вагітності у центрі Мамин Дім

Ведення вагітності у центрі Мамин Дім

Дорогі майбутні матусі! Нещодавно ви дізналися про те, що через кілька місяців вашу сім'ю чекає поповнення. Вас переповнюють щасливі емоції, але разом з тим в голові крутиться безліч питань. Які аналізи слід здавати? Як переконатися, що вагітність протікає в межах норми? Де зробити УЗД? Чи потрібні додаткові дослідження? Комплексне ведення вагітності в центрах Мамин Дім позбавить вас від переживань за своє здоров'я і здоров'я малюка. Завдяки нашим фахівцям, 9 чарівних місяців пройдуть спокійно та легко!

Що входить до програми ведення вагітності

Побачивши заповітні дві смужки на тесті, майбутній матусі потрібно стати на облік, щоб її стан і здоров'я майбутнього малюка були під наглядом фахівців. Бажано звернутися в Мамин Дім до 12 тижня вагітності. Але навіть якщо ви прийдете на пізнішому терміні, ми з радістю вас приймемо, оформимо, видамо обмінну карту, персональний план аналізів, оглядів і відвідування профільних лікарів.

Переваги ведення вагітності в центрах Мамин Дім

 • Економія часу
 • Немає зайвих аналізів та досліджень
 • Можливість вибрати відповідний пакет
 • Турбота про фізичне та ментальне здоров'я.

Вам не доведеться бігати по лабораторіях і лікарнях, стояти в чергах: всі необхідні фахівці зібрані в одному місці. Вас приймуть у призначений час, оточать турботою і виділять стільки часу, скільки вам потрібно. Ми будемо супроводжувати вас всю вагітність, відповідати на будь-які питання, щоб ви не переживали і думали тільки про хороше.

Ми розуміємо, скільки турбот у майбутніх мам, тому не витрачаємо їх час на непотрібні маніпуляції. У кожної матусі є чіткий план лабораторних та інструментальних досліджень. Це необхідний мінімум, який дозволить контролювати перебіг вагітності та уникнути ризиків.

Ми пропонуємо на вибір 3 програми, які відрізняються за ціною та кількістю послуг. Кожна програма відповідає основним стандартам та рекомендаціям МОЗ України та Всесвітньої організації охорони здоров'я. На первинній консультації лікар-гінеколог допоможе вибрати оптимальний варіант, який підходить саме вам.

Крім фізичного здоров'я, дуже важливо, щоб матусі залишалися спокійними, оптимістичними, налаштованими тільки на позитив. Для цього ми додали до програми додаткові послуги: курс підготовки до пологів, йога для вагітних, патронаж педіатра після пологів, супровід мама-менеджера та інші. • Пакет ведення вагітності "Уважний"

  Пакет "Уважний" — (включені найнеобхідніші аналізи та дослідження + сумка в пологовий будинок для мами та малюка, патронаж педіатра після пологів).
  Бонуси від магазину Мамин Дом:

  • Знижка 30% на одяг для вагітних
  • Знижка 30% на білизну ТМ Мамин Дім
  • Знижка 20% на одяг для новонародженого
  • Знижка 15% косметики для вагітних
  • Знижка 10% на всі товари категорії "Дитяча кімната"
  • Сертифікат 1000 грн на покупку коляски для новонародженого
  • 300 грн у подарунок на покупку подушки для вагітних
 • В програму ведення вагітності входять:

  • спостереження вагітності будь-якої складності;
  • консультації акушера-гінеколога, терапевта, суміжних фахівців;
  • функціональна діагностика;
  • лабораторно-інструментальна діагностика;
  • додаткові послуги (сумка в пологовий будинок, бебі-бокс, патронаж педіатра після пологів та інші).

Пакет ведення вагітності "Уважний"

21000 грн
 • Куди можна записатись:
 • where_to_voteвул. Григорія Сковороди, 31
child_friendly

Програма “Новонароджений”

8000 ₴

Ми створили програму індивідуального педіатричного спостереження для того, щоб ваш малюк був здоровим, а ви були спокійні. Протягом усього періоду програми дитина перебуватиме під наглядом педіатра, який відповість на всі питання, що Вас цікавлять.

Дізнатися більше
crib

Програма “Новонароджений+”

9900 ₴

Перший рік життя дитини – найважливіший період, тому що в цей час відбувається інтенсивне зростання та розвиток твого малюка. Основний догляд за дитиною тим часом лягає на батьків. Але все ж таки не варто нехтувати кваліфікованою допомогою фахівців.

Дізнатися більше
family_restroom

Програма “Сімейна”

5000 ₴

Програма «Сімейна» – це впевненість у якісному медичному обслуговуванні та запорука здоров'я всіх членів вашої родини. Особливість програми – це зручність та оперативність, а також можливість використання всіх медичних послуг поліклінік «Мамин Дім».

Дізнатися більше
home_health

Програма “Твій особистий педіатр”

4000 ₴

Програма педіатричного спостереження - це знання, досвід, індивідуальний підхід, підтримка професіоналів у галузі дитячого здоров'я та твій спокій. Термін дії програми – 1 рік.

Дізнатися більше
add_task

Чек-ап 18+

1500 ₴

Час перевірити своє здоров’я з програмою медичного чек-апу для дорослих у Поліклініці Мамин Дім!
Ми підготували пакет профілактичного огляду Чек-ап 18+.

Дізнатися більше
medical_information

Безкоштовний патронаж новонароджених

0 ₴

Мета Маминого Дому - забезпечити матусь усією необхідною поміччю, особливо у перші дні від народження дитини. Саме тому ми пропонуємо патронаж новонароджених.

Дізнатися більше