Офтальмолог

ophthalmology
ophthalmology

Консультація офтальмолога

Офтальмолог - лікар, який займається діагностикою, лікуванням і профілактикою всіх захворювань очного яблука і допоміжного апарату ока. Він займається такими проблемами, як короткозорість, далекозорість, астигматизм, катаракта, глаукома та іншими очними захворюваннями. Офтальмолог проводить огляди, призначає окуляри або контактні лінзи, медикаментозне лікування, а також здійснює профілактичні заходи для збереження та покращення зору і здоров'я очей пацієнтів.

 • Під час первинної консультації

  При першому зверненні офтальмолог перевіряє гостроту зору пацієнта, а також вивчає його скарги та історію хвороби. Іноді на основі цього лікар одразу ставить діагноз і призначає лікування або підбирає засоби корекції зору (окуляри або лінзи).

Офтальмолог

Консультація дитячого офтальмолога

600 грн

Консультація дитячого офтальмолога + підбір контактних линз та навчання

660 грн

Консультація дорослого офтальмолога

600 грн

Консультація дорослого офтальмолога + підбір контактних линз та навчання

660 грн
 • Куди можна записатися:
 • where_to_voteГригорівське шосе, 57

 • Коли звертатись?

  Відвідати офтальмолога варто при виникненні таких небажаних симптомів: розпливчаста картинка, туманний зір, зниження його гостроти; двоїння предметів, зорові викривлення; виникнення помутнінь, смуг, «мушок» перед очима; райдужні кола, ореоли при погляді на джерело світла; біль, печіння у очах; їх почервоніння та крововилив; сухість, відчуття стороннього тіла в оці; сльозотеча, різні виділення; швидка стомлюваність зору; світлобоязнь; виразки на шкірі повік; головні болі; дискомфорт при носінні окулярів; травма ока.

 • Профілактичні консультації

  Багато небезпечних захворювань, які провокують серйозні порушення зору, аж до сліпоти, на ранніх етапах розвитку можуть протікати безсимптомно. Тому кожному, хто дбає про своє здоров’я, потрібно проходити профілактичні огляди. Дорослим рекомендовано відвідувати офтальмолога мінімум щорічно, дітям — залежно від віку.

Наші лікарі

Борисенко Юрій Юрійович

Борисенко Юрій Юрійович

Офтальмолог та дитячий офтальмолог
Соколовська Юлія Юріївна

Соколовська Юлія Юріївна

Офтальмолог та дитячий офтальмолог