Педіатр

pediatrics
pediatrics

Консультація педіатра

Первинна консультація лікаря дуже важлива! Ніколи не займайтеся самолікуванням. У питаннях здоров'я дітей не можна покладатися на поради друзів, бабусь, знайомих, експертів в інтернеті. Поставити правильний діагноз може тільки лікар. Здоров'я дитини – не та сфера, де доречні експерименти.

 • Під час первинної консультації

  При першому відвідуванні педіатру потрібно зібрати повний анамнез, оцінити фізичний та психоемоційний розвиток дитини. Він проведе загальний огляд малюка, опитає батьків про його режим харчування та сну, фізичну активність та самопочуття, а також про симптоми, які турбують малюка. Для лікаря немає дурних питань і відповідей: запитуйте про все, що вас турбує, відповідайте на всі запитання лікаря відверто. Первинна консультація потрібна для встановлення діагнозу та вибору правильної методики лікування. За підозри на порушення складається план обстеження. Важливо пам'ятати, що лише регулярне відвідування педіатра дозволить побачити порушення на ранній стадії та вчасно запобігти захворюванню. Також лікар дасть рекомендації щодо догляду за дитиною, а також зміцненню її здоров'я.

Педіатр

Первинна консультація педіатра

500 грн

Повторна консультація педіатра

440 грн

Консультація педіатра вдома в межах міста

1000 грн
 • Куди можна записатися:
 • where_to_voteвул. Григорія Сковороди, 31
  where_to_voteпр. П. Григоренка, 5
  where_to_voteвул. Гвардійців-Широнінців, 33
  where_to_voteГригорівське шосе, 57

 • Коли звертатись?

  Якщо у дитини змінилася поведінка, з'явилися тривожні симптоми – обов'язково звертайтеся до педіатра. Будь-яка зміна самопочуття малюка – привід звернутися за кваліфікованою медичною допомогою. Не варто чекати планового огляду, якщо є такі симптоми: загальне нездужання; підвищення температури тіла; нежить, кашель, біль у горлі; біль у животі, нудота, блювання, діарея; головний біль; висип на тілі; дитина плаче з невідомої причини.

 • Профілактичні консультації

  Тільки педіатр на основі скарг та зовнішнього огляду поставить попередній діагноз, зможе оцінити здоров'я малюка згідно з усіма показниками. Лікар, враховуючи симптоматику та стан малюка, приймає рішення щодо доцільності призначення лабораторних досліджень чи інших обстежень. За результатами тестів може бути потрібна консультація лікарів вузького профілю. Первинна консультація педіатра також потрібна: перед та після вакцинації; перед відвідуванням дитячих закладів; для вступу до спортивної секції, басейну.