Програма “Твій особистий педіатр”

Програма “Твій особистий педіатр”

Ми вже його знайшли для Вас. Кращі педіатри працюють у поліклініці Мамин Дім. Вони вирішать майже всі питання, пов’язані зі здоров'ям малюка та оцінять фізичний розвиток, нададуть рекомендації щодо відвідування фахівців вузького профілю, нагадають про вакцинацію, підкажуть, як провести профілактику сезонних захворювань. Ми знаємо ☺️, що батьки завжди з хвилюванням ставляться до здоров’я малюка, адже саме від самопочуття дитини залежить її успішність у навчанні та гармоній розвиток.

 • Програма “Твій особистий педіатр” включає:

  • створення індивідуального плану спостереження за дитиною;
  • 4 профілактичних огляда педіатра в рік;
  • 4 позачергових консультації в рік в проміжку між плановими в разі захворювання;
  • 1 клінічний аналіз крові на рік;
  • 1 клінічний аналіз сечі на рік;
  • 2 виклика педіатра додому в межах міста за спеціальною ціною;
  • інформаційна підтримка педіатром по телефону.

  Бажаємо міцного здоров’я малюку та запрошуємо обрати найкращого педіатра у поліклініці Мамин Дім.

Програма “Твій особистий педіатр”

Від 1 року

4000грн
 • Куди можна записатись:
 • where_to_voteвул. Григорія Сковороди, 31
  where_to_voteпр. П. Григоренка, 5
  where_to_voteвул. Гвардійців-Широнінців, 33
  where_to_voteГригорівське шосе, 57

Інші програми

child_friendly

Програма “Новонароджений”

8000 ₴

Ми створили програму індивідуального педіатричного спостереження для того, щоб ваш малюк був здоровим, а ви були спокійні. Протягом усього періоду програми дитина перебуватиме під наглядом педіатра, який відповість на всі питання, що Вас цікавлять.

Дізнатися більше
crib

Програма “Новонароджений+”

9900 ₴

Перший рік життя дитини – найважливіший період, тому що в цей час відбувається інтенсивне зростання та розвиток твого малюка. Основний догляд за дитиною тим часом лягає на батьків. Але все ж таки не варто нехтувати кваліфікованою допомогою фахівців.

Дізнатися більше
family_restroom

Програма “Сімейна”

5000 ₴

Програма «Сімейна» – це впевненість у якісному медичному обслуговуванні та запорука здоров'я всіх членів вашої родини. Особливість програми – це зручність та оперативність, а також можливість використання всіх медичних послуг поліклінік «Мамин Дім».

Дізнатися більше
pregnant_woman

Ведення вагітності у центрі "Мамин Дім"

21000 ₴

Пакет "Уважний" — (включені найнеобхідніші аналізи та дослідження, зручна сумка в пологовий будинок для мами та малюка, а також патронаж педіатра після пологів для підтримки здоров'я і комфорту вашої родини в цей важливий період життя).

Дізнатися більше
add_task

Чек-ап 18+

1500 ₴

Час перевірити своє здоров’я з програмою медичного чек-апу для дорослих у Поліклініці Мамин Дім! Ми підготували пакет профілактичного огляду Чек-ап 18+, який включає комплексне обстеження організму для виявлення можливих захворювань та підтримки здоров'я.

Дізнатися більше
medical_information

Безкоштовний патронаж новонароджених

0 ₴

Мета Маминого Дому - забезпечити матусь усією необхідною допомогою, особливо у перші дні після народження дитини. Саме тому ми пропонуємо патронаж новонароджених, який включає регулярні візити фахівців для моніторингу здоров'я вашого малюка.

Дізнатися більше