Хірург

surgical
surgical

Консультація хірурга

Дитячий хірург – це лікар, який займається діагностикою та оперативним лікуванням травм, особливостей та аномалій розвитку, невідкладних станів, що потребують оперативного втручання. Дитячий хірург надає допомогу дітям від народження до 18 років.

 • Під час первинної консультації

  Під час первинної консультації дитячий хірург обов'язково вислухає скарги, збере анамнез, проведе ретельний огляд тіла дитини, приділивши увагу будові кінцівок, шкіри, слизових оболонок, лімфовузлів, при необхідності може застосувати методику пальпування кісток і суглобів, м'яких тканин, грудної клітки. За показаннями лікар призначить додаткове обстеження. Після цього лікар поставить діагноз, розробить ефективну індивідуальну програму лікування, відновлення та профілактики захворювання. Наші фахівці спостерігатимуть малюка весь період одужання.

Хірург

Первинна консультація дитячого хірурга

550 грн

Повторна консультація дитячого хірурга

490 грн
 • Куди можна записатися:
 • where_to_voteвул. Григорія Сковороди, 31
  where_to_voteГригорівське шосе, 57

 • Коли звертатись?

  Захворювання, що входять до компетенції дитячого хірурга різні травми; гострий біль у животі; поява новоутворень; запалення м'яких тканин; звуження крайньої плоті у хлопчиків (фімоз); патології розвитку мошонки у хлопчиків; порожня мошонка у хлопчиків; неопущення яєчка в мошонку у хлопчиків (крипторхізм); зрощення статевих губ у дівчаток (синехії); врослий ніготь; водянка яєчок; запальні процеси яєчок у хлопчиків; хронічні хворобливі запори у дитини; обмеження руху руками та ногами; грижа; вилучення чужорідних предметів.

 • Профілактичні консультації

  Профілактичні консультації дитячого хірурга на першому році життя хірург оглядає малюка після місячного віку та ближче до року з метою виключення або виявлення патологій розвитку дитини, за показаннями можна частіше; при оформленні до дитячого садка (якщо не відвідуєте дошкільний заклад, профілактичний огляд має бути раз на 1-1,5 року); при оформленні до школи (для визначення групи для занять фізкультурою).