Довідка у спортивну секцію

sports_martial_arts
sports_martial_arts
Заняття у спортивних секціях та гуртках благотворно впливають на здоров'я дитини, зміцнюють її імунітет, сприяють всебічному розвитку. Довідка у спортивну секцію – це документ, який підтверджує здоров'я дитини та дозволяє їй займатися тим чи іншим видом спорту, отримувати фізичні навантаження. Найчастіше керівництво спортивних секцій просить надати довідку про стан здоров'я дитини з метою зняти відповідальність, якщо під час тренування у дитини виникнуть проблеми зі здоров'ям. Завдання батьків – убезпечити дитину від таких ситуацій. Саме тому так важливо до початку тренувань не просто отримати довідку, а пройти комплексне обстеження, отримати консультацію вузькопрофільних фахівців і допустити дитину до фізичних навантажень здоровим.

 • Рекомендуємо наступні обстеження перед оформленням у спортивну секцію:

  • проходження ЕКГ;
  • консультація кардіолога;
  • консультація ортопеда;
  • консультація педіатра, інших вузькопрофільних спеціалістів зі свідчень.

 • Якщо дитина готується до занять у басейні:

  Якщо дитина готується до занять у басейні, додатково потрібно пройти обстеження у дерматолога, здати аналіз мазка на наявність кишкових захворювань та калу на ентеробіоз.
  Для майбутнього легкоатлета важливими стануть консультації кардіолога, хірурга/ортопеда, за свідченнями окуліста, пульмонолога.
  Для занять контактними видами спорту необхідна консультація кардіолога, рекомендована невропатолога, хірурга/ортопеда.

Довідка у спортивну секцію

Огляд педіатра без ЕКГ

500 грн

Огляд педіатра з ЕКГ

700 грн
 • Куди можна записатися:
 • where_to_voteвул. Григорія Сковороди, 31
  where_to_voteпр. П. Григоренка, 5
  where_to_voteвул. Гвардійців-Широнінців, 33
  where_to_voteпр. Григорівське шосе, 57

У поліклініках “Мамин Дім” дитина може пройти необхідні обстеження у хірурга, ортопеда та невропатолога, проконсультуватися у педіатра, отримати докладний висновок про стан здоров'я та оптимальний режим тренувань.