Мамин Дім

Приєднуйтесь до нашої команди!

Ми завжди відкриті для енергійних та амбітних людей, які прагнуть розвиватися в нашій сфері.

Поліклініка Мамин Дім
corporate_fare

Компанія «Мамин Дім» вже 25 років є небайдужим та чесним експертом у питаннях, пов'язаних з товарами для мами та малюка, їх здоров'ям і розвитком. Наразі "Мамин Дім" - це мережа Центрів, які складаються з Магазинів, Поліклінік та Центрів розвитку в Харкові та Києві, та Інтернет-магазину, який працює по всій Україні. В нашій команді працює понад 200 співробітників.

diversity_1

Наші співробітники цінують нас за стабільність та надійність (56% співробітників працюють в Компанії більше 5 років), за можливість для розвитку в дружньому та професійному колективі, підтримку колег та керівників на етапі адаптації та в подальшій роботі.

diagnosis

Ми надаємо лікарям можливість працювати в рамках доказової медицини за єдиними протоколами лікування, роботу в зручній CRM, в якій зберігається вся інформація про пацієнтів і яка допомагає мінімізувати кількість звітів, роботу в колі професіоналів, які із задоволенням діляться досвідом один з одним, систему навчання новачків на етапі адаптації, систему справедливої та конкурентної винагороди, яка прив’язана до досягнення цілей, комфортні умови праці в затишних та сучасних центрах із новітнім обладнанням.

Вакансії