Терапевт

stethoscope
stethoscope

Терапевт

Якщо різко погіршилося самопочуття, з'явилися тривожні симптоми або підозра на захворювання, то не можна відкладати візит до лікаря, так як багато захворювань переходять в хронічну стадію, що має віддалені негативні наслідки для здоров'я.

Терапевт

Первинна консультація терапевта

550 грн

Повторна консультація терапевта

490 грн
  • Куди можна записатися:
  • where_to_voteвул. Григорія Сковороди, 31

  • Коли звертатись?

    Симптоми, при яких потрібно відвідати терапевта: підвищення температури тіла; сухість в роті; сонливість, втома, яка не проходить навіть після тривалого відпочинку; біль будь-якої вираженості або дискомфорт внутрішніх органів, в тому числі тяжкість в шлунку, нудота, майже безперервні почуття голоду, прискорене серцебиття без причин; помітне зниження зору, запаморочення, непритомність; погіршення пам'яті та розсіяна увага; постійне безсоння і апатія. У більшості випадків саме терапевт розв’язує всі питання щодо проведення досліджень і призначенням ефективного лікування, а при необхідності видає направлення до лікаря вузької спеціалізації.

  • Профілактичні консультації

    Запрошуємо на профілактичний огляд до терапевта, який призначить чекапи по здоров’ю, які дозволяють оперативно отримати детальний звіт про стан вашого здоров'я, визначити схильність до тих чи інших захворювань, сформувати індивідуальні рекомендації щодо профілактики і план лікування.