Гінеколог

gynecology
gynecology

Консультація гінеколога

Дитячий гінеколог - це лікар, який займається лікуванням захворювань статевої системи дівчаток від народження та до 18 років. Консультації гінеколога — важлива умова збереження жіночого здоров'я. Щорічне відвідування лікаря - корисна звичка, яку важливо прищепити дівчинці ще в дитинстві. Мамі важливо пояснити доньці, що профілактичні огляди — це запорука здоров'я жіночої репродуктивної системи. Якщо ж у дитини з'явилися скарги, потрібно негайно звернутися до дитячого гінеколога. Деколи консультація дитячого гінеколога буває необхідна в молодшому або грудному віці. Наші лікарі проконсультують у всіх питаннях, що стосується профілактики захворювань дитячої статевої системи.

 • Під час первинної консультації

  Під час огляду поряд з дівчинкою завжди знаходиться мама, щоб дитина не нервувала. Огляд проходить на кушетці. Дівчинці важливо пояснити, що такий огляд необхідний, щоб нічого не болело. Дитина повинна розуміти, що огляд у гінеколога — це такий обов'язковий огляд, як і інших лікарів, і соромитися цього не потрібно, адже лікар хоче тільки допомогти. При первинній консультації лікар: уточнить, чи є скарги проведе зовнішній огляд, щоб зрозуміти правильно чи розвиваються статеві органи та молочні залози за показаннями лікар може взяти урогенітальний мазок або провести огляд матки та яєчників через задній прохід.

Гінеколог

Первинна консультація дитячого гінеколога

550 грн

Повторна консультація дитячого гінеколога

490 грн

Первинна консультація дорослого гінеколога

550 грн

Повторна консультація дорослого гінеколога

490 грн
 • Куди можна записатися:
 • where_to_voteвул. Григорія Сковороди, 31
  where_to_voteпр. П. Григоренка, 5
  where_to_voteГригорівське шосе, 57

 • Коли звертатись?

  У молодшому віці приводом для звернення до дитячого гінеколога може стати поява синехій (зрощення статевих губ). У підлітковому віці дитячий гінеколог проводить огляд з метою спостереження за розвитком вторинних статевих ознак дівчинки, регулярністю менструації.