Центр развития Магазин
КПК
обов'язкова
From what:
кір, краснуха, паротит
Age:
з 12 місяців
Vaccine and its manufacturer:
Пріорікс (Бельгія)
Cost:
ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ВИКОРИСТОВАНОЇ ВАКЦИНИ
Where do:
Дніпровська набережна, 19 (Осокорки)
Вул. Академіка Вільямса, 5 (Васильківська)
Вул. Липківського, 35А (Вокзальна)
Schedule an Inoculation
Описание прививки

Щеплення КПК- комбінована вакцина, що складається з живих ослаблених анатоксинів кору, епідемічного паротиту та краснухи, і яка вводиться внутрішньом'язово.

Протипоказання:  гострі захворювання, непереносимість компонентів вакцин і важкий імунодефіцит, алергічні реакції на курячі (перепелині) яйця і антибіотики-аміноглікозиди, вагітність, наявність злоякісних новоутворень, захворювання крові, проходження курсу хіміотерапії, радіотерапії, імуносупресії. Вакцинація тимчасово або абсолютно протипоказана у разі прогресуючої патології нервової системи, а також у випадках, коли мали місце судоми, не пов'язані з підвищенням температури.

  • Показання:  активна профілактика кору, краснухи та паротиту у дітей і дорослих; формування імунітету проти кору, краснухи та паротиту.
  • Коли роблять щеплення: дітям у віці з 12 місяців. Ревакцинація в 6 років. Вакцинації підлягають нещеплені від року до 18 років, дорослі. Кожен повинен отримати дві дози вакцини.
  • Можлива реакція на щеплення: хворобливість, почервоніння, ущільнення в місці ін'єкції, підвищення температури, можливе висипання, почервоніння горла, припухлість привушних залоз.