Центр развития Магазин

РОТАРІКС

Manufacturer:
Бельгія
Against what:
ротавірусна інфекція
Cost:
ТИМЧАСОВО НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ
Description of vaccination

Форма випуску: суспензія для орального застосування. Вакцина містить сахарозу.

Показання: моновалентна вакцина, що містить живий ослаблений вірус, отримані з штаму ротавірусу людини, для профілактики гастроентериту, що викликається ротавирусом.

Застосування: курс вакцинації складається з 2 доз (доза - 1,5 мл). Першу дозу можна застосовувати у дітей віком з 6 тижнів. Інтервал між застосуванням 1-й і 2-й дози повинен бути не менше 4 тижнів. Курс вакцинації слід завершити до досягнення дитиною віку 24 тижнів.
У разі, якщо дитина відригнула або сплюнула майже всю дозу, можна одноразово замінити цю дозу під час цієї ж вакцинації. Настійно рекомендується, щоб немовлята, які отримали першу дозу вакцини Ротарікс, завершили 2-дозовий режим вакцинації препаратом Ротарікс. Вакцина тільки для перорального застосування. Ні в якому разі не можна вводити у вигляді ін'єкції.
Перед вакцинацією показано обстеження дитини, виключити контакт з хворими на ГРВІ.
Пацієнти повинні перебувати під медичним наглядом протягом 30 хвилин після введення вакцини.

Протипоказання: гіперчутливість до будь-якого компонента вакцини, якщо були виявлені ускладнення після попереднього щеплення, наявність в анамнезі инвагінації кишечника, вроджених вад ШКТ, вроджена непереносимість фруктози, глюкозо-галактози мальабсорбція або сахароза-ізомальтозна недостатність, важкий комбінований імунодефіцит (SCID).

Побічні ефекти: після щеплення може спостерігатися діарея, дратівливість.
При наявності механічних включень або дивного забарвлення розчину використання вакцини неприпустимо.