Центр развития Магазин

СІНФЛОРІКС

Manufacturer:
Бельгія
Against what:
профілактика пневмококової інфекції
Cost:
1400 грн
Description of vaccination

Форма випуску: суспензія для ін'єкцій.

Показання: кон'югована вакцина для профілактики пневмококової інфекції, викликаної серотіпамі Streptococcus pneumoniae 1, 4, 5, 6В, 7F, 9V, 14, 18C, 19F, 23F і перехресно-реактивним серотипом 19A (включаючи сепсис, менінгіт, пневмонію, бактериємію і гострий середній отит), а також гострого середнього отиту, викликаного нетиповою Haemophilus influenzae.

Застосування: одноразова доза вакцини 0.5мл. Вакцина показана для імунізації новонароджених і дітей від 6 тижнів до 5 років, вводити вакцину слід внутрішньом'язово, в область стегна або дельтоподібний м'яз. Категорично заборонено введення вакцини внутрішньовенно і під шкіру.
Перед вакцинацією показано обстеження дитини, та виключити контакт з хворими на ГРВІ.
Пацієнти повинні перебувати під медичним наглядом протягом 30 хвилин після введення вакцини.

Протипоказання: гіперчутливість до будь-якого компонента вакцини, якщо було виявлено неврологічне ускладнення після попереднього щеплення. Вакцинація не проводиться дітям, у яких спостерігаються захворювання, що супроводжуються лихоманкою, у яких в анамнезі судоми, а також дітям, які страждають на епілепсію і енцефалопатію.

Побічні ефекти: після щеплення можуть спостерігатися сонливість, втрата апетиту, дратівливість, підвищення температури, почервоніння, ущільнення в місці ін'єкції, біль у місці введення.
При наявності механічних включень або дивного забарвлення суспензії використання вакцини неприпустимо.