Безкоштовний патронаж новонароджених

Безкоштовний патронаж новонароджених

Мета Маминого Дому - забезпечити матусь усією необхідною поміччю, особливо у перші дні від народження дитини. Саме тому ми пропонуємо патронаж новонароджених. Педіатр не тільки ретельно огляне дитинку, але й підкаже батькам, як найкраще доглядати за крихітками та проведе консультації щодо грудного вигодовування, профілактику інфекцій та багато іншого. Перший безкоштовний патронаж педіатр проведе у вас вдома та зробить все, аби допомогти батькам адаптуватися до нової для себе ролі.

 • Що входить до програми:

  • педіатричний огляд немовляти
  • консультація щодо годування та догляду за крихіткою
  • індивідуальний план вакцинації та оглядів у вузькопрофільних спеціалістів
  • відповіді на всі-всі запитання, що турбують молодих батьків

  Програма безкоштовна для клієнтів мама-менеджерів Мамин Дім за промокодом PATRONAZ_MD!

Безкоштовний патронаж новонароджених

Від народження

Безкоштовно (Для клієнтів Мама-менеджера)

Інші програми

child_friendly

Програма “Новонароджений”

8000 ₴

Ми створили програму індивідуального педіатричного спостереження для того, щоб ваш малюк був здоровим, а ви були спокійні. Протягом усього періоду програми дитина перебуватиме під наглядом педіатра, який відповість на всі питання, що Вас цікавлять.

Дізнатися більше
crib

Програма “Новонароджений+”

9900 ₴

Перший рік життя дитини – найважливіший період, тому що в цей час відбувається інтенсивне зростання та розвиток твого малюка. Основний догляд за дитиною тим часом лягає на батьків. Але все ж таки не варто нехтувати кваліфікованою допомогою фахівців.

Дізнатися більше
family_restroom

Програма “Сімейна”

5000 ₴

Програма «Сімейна» – це впевненість у якісному медичному обслуговуванні та запорука здоров'я всіх членів вашої родини. Особливість програми – це зручність та оперативність, а також можливість використання всіх медичних послуг поліклінік «Мамин Дім».

Дізнатися більше
home_health

Програма “Твій особистий педіатр”

4000 ₴

Програма педіатричного спостереження - це знання, досвід, індивідуальний підхід, підтримка професіоналів у галузі дитячого здоров'я та твій спокій і впевненість. Термін дії програми – 1 рік, що забезпечує всебічний догляд за дитиною протягом усього цього періоду, включаючи регулярні огляди та консультації.

Дізнатися більше
pregnant_woman

Ведення вагітності у центрі "Мамин Дім"

21000 ₴

Пакет "Уважний" — (включені найнеобхідніші аналізи та дослідження, зручна сумка в пологовий будинок для мами та малюка, а також патронаж педіатра після пологів для підтримки здоров'я і комфорту вашої родини в цей важливий період життя).

Дізнатися більше
add_task

Чек-ап 18+

1500 ₴

Час перевірити своє здоров’я з програмою медичного чек-апу для дорослих у Поліклініці Мамин Дім! Ми підготували пакет профілактичного огляду Чек-ап 18+, який включає комплексне обстеження організму для виявлення можливих захворювань та підтримки здоров'я.

Дізнатися більше