Бактеріальний посів із зіва

biotech
biotech
Бактеріальний посів із зіва - це посів мікрофлори з метою діагностики бактеріальних інфекцій, а також визначення чутливості до антибіотиків. Даний аналіз дозволяє ідентифікувати збудник та визначити його чутливість до препарату (антибіотика). Результат такого аналізу допоможе лікареві призначити ефективне лікування, обґрунтувати призначення антибіотика. Дослідження посіву із зіва допомагає визначити вид інфекцій, які вражають горло, носоглотку та викликають фарингіти та інші бактеріальні ураження горла.

 • Показання до аналізу

  часті ангіни, тонзиліти та фарингіти в анамнезі; визначення збудника захворювання горла; часті фурункульози в анамнезі; виявлення бета-гемолітичного стрептокока з групи А.

 • Як підготувати дитину до аналізу?

  Взяття бактеріологічного посіву із зіва проводиться натще (заборонено їсти і пити). Також перед проведенням посіву не рекомендується полоскати горло, проводити будь-які терапевтичні дії. За кілька днів до здачі аналізу рекомендовано припинити вживання різних медикаментів, зокрема антибіотиків. Для забору біоматеріалу з горла лікар використовує пластикову паличку із стерильним ватним тампоном на кінці. Цією паличкою лікар проводить по задній стінці горла. Сама процедура безболісна, але трохи неприємна.

Бактеріальний посів із зіва

180 грн
 • Куди можна записатися:
 • where_to_voteвул. Григорія Сковороди, 31
  where_to_voteпр. П. Григоренка, 5
  where_to_voteвул. Гвардійців-Широнінців, 33
  where_to_voteпр. Григорівське шосе, 57