Ниркові проби (Креатинін, сечовина, сечова кислота)

biotech
biotech
Аналіз ниркових проб (що включає в себе креатинін, сечовину та сечову кислоту) проводиться для оцінки функціонування нирок. Ці біохімічні показники є важливими для виявлення та моніторингу ниркових захворювань та інших станів, які можуть впливати на нирки. Креатинін: Це продукт розпаду креатинфосфату з м’язів. Нирки виводять креатинін з організму. Підвищений рівень креатиніну в крові часто свідчить про порушення функції нирок. Сечовина: Це кінцевий продукт метаболізму білків. Вона формується в печінці і виводиться через нирки. Високий рівень сечовини в крові може вказувати на проблеми з нирками або дегідратацію. Сечова кислота: Являє собою кінцевий продукт метаболізму пуринів. Збільшення рівня сечової кислоти може вказувати на ризик розвитку подагри, утворення ниркових каменів або на порушення функції нирок.

 • Показання до аналізу

  Як складова профілактичного обстеження для осіб з факторами ризику порушення функції нирок (серцево-судинні, ендокринні, ревматоїдні та ін.захворювання, прееклапсія у вагітних);                  
  Для моніторингу  функції нирок у осіб із хронічними захворюваннями нирок, при прийомі нефротоксичних препаратів тощо; 
  Після перенесених інфекцій з ризиком ускладнення з боку нирок (грипу, ангіни, ГРВІ та ін.);                                
  За наявності симптомів, що можуть бути обумовлені порушенням функції нирок (зміна частоти сечовипускань та кольору сечі, наявність домішок;зміна кількості сечі при звичайному питному режимі; набряки рук, обличчя та ніг;біль у поперековій зоні;шкірний свербіж;головний біль;підвищений тиск).

 • Як підготувати дитину до аналізу?

  Вранці натщесерце, можна пити чисту негазовану воду. Венозна кров з 2х років. Напередодні потрібно виключити з раціону жирну або гостру їжу і алкоголь, а також фізичні навантаження.

Ниркові проби (Креатинін, сечовина, сечова кислота)

155 грн
 • Куди можна записатися:
 • where_to_voteвул. Григорія Сковороди, 31
  where_to_voteпр. П. Григоренка, 5
  where_to_voteвул. Гвардійців-Широнінців, 33
  where_to_voteпр. Григорівське шосе, 57