С-реактивний білок (CRP) кількісний

biotech
biotech
С-реактивний білок (СРБ, CRP) - лабораторне дослідження, яке допомагає діагностувати запальні процеси в організмі. С-реактивний білок активно виділяється організмом у відповідь навіть на незначне запалення в гострій фазі і це фіксується лабораторно - тест має високу чутливість. У той же час, для аналізу крові на С-реактивний білок характерна низька специфічність - він дає можливість зафіксувати факт запалення, але не дає ніякої інформації про характер або локалізацію запального процесу. Тому цей аналіз часто включається в комплекс діагностичних заходів, але самостійно, у відриві від інших лабораторних досліджень призначається рідко.

Синтез С-реактивного білку забезпечується печінкою, яка нарощує його вироблення вже через 6 годин після початку запального процесу, часто ще до появи перших симптомів захворювання. За 24-48 годин рівень С-реактивного білка в крові може вирости в 10 - 100 разів. Підвищений рівень СРБ фіксується ще до появи перших ознак запального процесу, які помітні звичайній людині - біль, підвищення температури тіла тощо.

 • Показання до аналізу

  Дослідження може призначатися широким колом фахівців - від ревматолога і кардіолога, до терапевта, гастроентеролога та хірурга. Обстеження може проводитись з метою діагностики:

  ревматоїдного артриту;
  запальних процесів (і для оцінки їх вираженості);
  прихованих інфекцій.
  вірусну або бактеріальну інфекцію (за останньої рівень СРБ значно вище);
  пошкодження тканин або органів внаслідок травм, некрозу або в ході операції;
  злоякісні пухлини;
  ревматоїдний артрит;
  мієломну хворобу;
  сепсис;
  туберкульоз
  системний васкуліт та ін.

 • Як підготувати дитину до аналізу?

  Вранці натщесерце, можна пити чисту негазовану воду. Венозна кров з 2х років. Напередодні потрібно виключити з раціону жирну або гостру їжу і алкоголь, а також фізичні навантаження.

С-реактивний білок (CRP) кількісний

80 грн
 • Куди можна записатися:
 • where_to_voteвул. Григорія Сковороди, 31
  where_to_voteпр. П. Григоренка, 5
  where_to_voteвул. Гвардійців-Широнінців, 33
  where_to_voteпр. Григорівське шосе, 57