Консультація, огляд стоматолога

dentistry
dentistry
Консультація у стоматолога - це перше відвідування лікаря з проблемою, що турбує тебе. На ній лікар має встановити максимум факторів, що визначають розвиток хвороби.

  • Стоматолог уточнить:

    Вік, наявність алергії (особливо алергії на стоматологічні препарати або матеріали, у тому числі анестетики); наявність гострих або хронічних захворювань з боку дихальної, ендокринної, серцево-судинної та інших систем , онкологічних захворювань, чи приймаєш ти постійно якісь ліки, чи перебуваєш у якогось лікаря на диспансерному обліку, які операції і коли були проведені, чи входиш ти до групи ризику туберкульозу, ВІЛ, гепатитів та інших інфекційних захворювань. Після цього стоматолог проведе ретельний огляд ваших зубів, ясен та порожнини рота на предмет захворювань або інших проблем, щоб скласти план лікування та графік відвідування. .

  • Дуже важливо!

    Дуже важливо, щоб перша консультація стоматолога правильно пройшла для дитини. На цій консультації лікар повинен встановити контакт з дитиною, показати їй установку та інструменти – загалом зробити все, щоб дитина наступного разу вже не боялася і швидко зорієнтувалася в клініці. На всі запитання, які захоче поставити лікар, відповідають батьки. Пам'ятай, що візити до стоматолога мають бути регулярними з метою профілактики в ідеалі кожні шість місяців. Це допоможе тобі зберегти здорові та чисті зуби, а також запобігти розвитку захворювань.

Консультація, огляд стоматолога

400 грн
  • Куди можна записатися:
  • where_to_voteвул. Григорія Сковороди, 31

Під час консультації стоматолог-терапевт збирає повний анамнез, який допоможе визначити захворювання та направити тебе до потрібного лікаря або займеться лікуванням сам. Консультація – це відвідування, коли стоматолог не проводитиме серйозних маніпуляцій. При першому відвідуванні стоматолог ознайомиться з твоєю медичною карткою, поставить кілька запитань і огляне твою ротову порожнину.