Ін’єкція жарознижувального препарату

medication_liquid
medication_liquid
Підвищення температури тіла – це перша ознака того, що в організмі розпочався патологічний процес. Температуру до 38,5 не рекомендується збивати, оскільки в цей час імунна система активізується, виробляючи антитіла – білкові захисні сполуки плазми крові.

У разі, коли температура піднімається вище зазначеної позначки, варто прийняти жарознижувальний засіб (на основі парацетамолу або ібупрофену) у вигляді таблеток або сиропів. Якщо ці способи усунення жару не допомагають знизити температуру в домашніх умовах, то потрібно викликати швидку допомогу. Особливо це актуально, якщо висока температура тримається у маленької дитини, більший ризик розвитку ускладнень при лихоманці. Тривале підвищення температури є згубним для організму людини, зростає навантаження на серце, судини, головний мозок. Якщо ваша дитина захворіла, приходьте до поліклініки “Мамин Дім”. Наші педіатри проведуть огляд малюка, вислухають скарги, поставлять діагноз та призначать ефективне лікування недуги.

Ін’єкція жарознижувального препарату

200 грн
  • Куди можна записатися:
  • where_to_voteвул. Григорія Сковороди, 31
    where_to_voteпр. П. Григоренка, 5
    where_to_voteвул. Гвардійців-Широнінців, 33
    where_to_voteпр. Григорівське шосе, 57

Якщо під час прийому у лікаря у вашої дитини піднялася температура, у поліклініках “Мамин Дім” завжди допоможуть малюкові впоратися з гіпертермією, зробивши ін'єкцію жарознижувального препарату прямо на місці. Дитина зможе відпочити в комфортних умовах. Ми завжди раді прийти на допомогу мамі та малюку!