Введення та видалення внутрішньоматкової спіралі

medication_liquid
medication_liquid
Внутрішньоматкова спіраль – це один із найефективніших методів контрацепції. Її суть полягає у введенні в порожнину матки пластикового кільця або Т-подібного пристрою. Ефективність такого методу складає 99-100% ВМС запобігає попаданню сперматозоїда в порожнину матки, руйнуючи його, а також зменшує період життя яйцеклітини та запобігає прикріпленню плодового яйця до стінки матки.

 • Показання до застосування:

  небажання жінки завагітніти; алергія на латекс, з якого виготовлений презерватив; неможливість використання оральних контрацептивів під час лактації; незручність використання оральних контрацептивів.

 • Протипоказання до введення ВМС:

  запальні процеси сечостатевої системи; ендометріоз; відсутність пологів; підозра на вагітність; позаматкова вагітність в анамнезі; підозра на злоякісні новоутворення; міома; аномалії розвитку матки; анемія; порушення згортання крові; алергія на компоненти ВМС; серцево-судинні захворювання; прийом імунодепресантів;

  Бувають пластикові ВМС, що містять мідь, а також гормоновмісні (100% ефективність). Другі використовують не тільки як контрацептив, але і з лікувальною метою, які можна ставити жінкам з ендометріозом, міомою. ВМС можна ставити на період від 1 до 5 років.

 • Видалення ВМС робить лікар після закінчення терміну або за показаннями:

  вагітність; бажання завагітніти; менопауза; болі в животі; кровотеча; злоякісні новоутворення; ЗПСШ; гострі запальні процеси у статевих органах.

Введення та видалення внутрішньоматкової спіралі

650 грн
 • Куди можна записатися:
 • where_to_voteвул. Григорія Сковороди, 31
  where_to_voteГригорівське шосе, 57

Процедуру введення та видалення внутрішньоматкової спіралі ви можете зробити у поліклініках “Мамин Дім”. Наш гінеколог проведе гінекологічний огляд і відповість на всі питання щодо ВМС, призначить введення спіралі на 3-8 день менструального циклу. Перед введенням спіралі необхідно здати аналіз крові на ВІЛ-інфекцію та сифіліс, мазок на флору.

Видалення внутрішньоматкової спіралі наші гінекологи можуть зробити в будь-який зручний для вас час будь-якого дня менструального циклу. Перед видаленням лікар обов'язково здійснить огляд. Гінекологи в наших поліклініках мають великий досвід роботи з різними контрацептивами.