ДжіСі Флю Квадривалент

ДжіСі Флю Квадривалент
 • Протипоказання

  Вакцинація препаратом протипоказана таким категоріям пацієнтів:
  - пацієнтам з гіперчутливістю до компонентів вакцини;
  - пацієнтам з гіперчутливістю до яєць та курячого білка, іншого курячого компонента;
  - пацієнтам з лихоманкою або недостатньою трофікою;
  - пацієнтам з хронічною нирковою або печінковою недостатністю, з гострими серцево-судинними та респіраторними захворюваннями, іншими інфекційними захворюваннями;
  - особам, у яких спостерігалися судоми впродовж 1 року перед щепленням;
  - пацієнтам із синдромом Гійєна - Барре протягом 6 тижнів після попередньої вакцинації проти грипу або пацієнтам з неврологічними розладами;
  - особам з імунодефіцитом;
  - пацієнтам до повного одужання або особам в інкубаційному періоді захворювання;
  - особам, у яких була лихоманка напередодні або симптоми алергії, наприклад, генералізований висип при попередній вакцинації.

 • Побічні ефекти

  Можливі місцеві реакції, такі як почервоніння, набряк і біль, та загальні реакції, такі як лихоманка, озноб, головний біль, підвищена втомлюваність і блювання. Такі реакції, як правило, минають впродовж 2-3 днів.
  Рідко може розвиватись гострий поширений енцефаломієліт.
  Лихоманка, головний біль, судоми, дискінезія та розлад свідомості звичайно трапляються впродовж 2 тижнів після застосування вакцини. При підозрі на ці симптоми проводять відповідне лікування, діагноз необхідно підтверджувати МРТ або іншими діагностичними методами. Дуже рідко може спостерігатися алергічна реакція або анафілактичний шок.
  Рідко можливі тимчасові розлади центральної та периферійної нервової системи. Повідомлялося про випадки паралічу, невралгії, мозкового крововиливу або запалення нервової системи (наприклад, синдром Гійєна - Барре).

ДжіСі Флю Квадривалент

800 грн
 • Країна виробник:Корея
 • Склад і форма випуску:Суспензія для ін’єкцій.

Проти чого:

Застосування

Вакцину слід вводити ін’єкційно внутрішньом’язово. Рекомендованим місцем для внутрішньом’язової ін’єкції дітям віком від 6 до 35 місяців є передньолатеральна ділянка стегна (або дельтовидний м’яз, якщо м’язової маси достатньо), а для введення дітям віком від 36 місяців та дорослим - дельтовидний м’яз.

 • Показання

  Активна імунізація дорослих та дітей віком від 6 місяців для профілактики грипу, спричиненого підтипами вірусу грипу А та типами вірусу грипу В, які містяться в цій вакцині.