Хаврикс-720

Хаврикс-720
 • Протипоказання

  Протипоказання: гіперчутливість до будь-якого компонента вакцини, якщо було виявлено неврологічне ускладнення після попереднього щеплення. Вакцинація не проводиться дітям, у яких спостерігаються захворювання, що супроводжуються лихоманкою.

 • Побічні ефекти

  Побічні ефекти: після щеплення можуть спостерігатися втрата апетиту, дратівливість, сонливість, нудота, діарея, підвищення температури, почервоніння, висип, біль і набряк в місці введення. При наявності механічних включень або дивною забарвленням розчину використання вакцини неприпустимо.

Хаврикс-720

1300 грн
 • Країна виробник:Бельгія
 • Склад і форма випуску:суспензія для ін'єкцій.

Проти чого:

Застосування

Застосування: вводити вакцину слід внутрішньом'язово, з 1 року до 18 років включно 0,5 мл, з 19 - років 1,0 мл. Дітям молодшого віку вакцину необхідно вводити в чотириглавий м'яз стегна, дітям старшого віку допускається введення вакцини в дельтоподібний м'яз. Внутрішньовенне введення категорично протипоказано Категорично заборонено вводити вакцину в сідничний м'яз, підшкірно і внутрішньошкірно, внутрішньовенно. Перед вакцинацією показано обстеження дитини, виключити контакт з хворими на ГРВІ. Пацієнти повинні перебувати під медичним наглядом протягом 30 хвилин після введення вакцини.

 • Показання

  вакцина призначена для імунізації проти вірусного гепатиту А з 1 року, не попереджає розвиток гепатиту інших типів (В, С, Е).