Твінрикс

Твінрикс
 • Протипоказання

  Протипоказання: ТВІНРІКС ™ не можна вводити особам з підвищеною чутливістю до компонентів або неоміцину, а також особам, у яких після першого введення вакцини ТВІНРІКС ™ або моновалентних вакцин для профілактики гепатитів А та В з'явилися ознаки гіперчутливості. Як і при застосуванні інших вакцин, введення вакцини ТВІНРІКС ™ має бути відкладено в осіб із гострими захворюваннями, що супроводжуються лихоманкою.

 • Побічні ефекти

  Побічні ефекти: після щеплення можуть спостерігатися відчуття втоми, головний біль, слабкість, лихоманка, нудота, почервоніння, ущільнення у місці ін'єкції, біль у місці введення. За наявності механічних включень або дивного забарвлення суспензії використання вакцини неприпустиме.

Твінрикс

2200 грн
 • Країна виробник:Бельгія
 • Склад і форма випуску:суспензія для ін'єкцій.

Проти чого:

Застосування

Застосування: Вакцина ТВІНРІКС ™ призначена для ін'єкцій в область дельтоподібного м'яза верхньої кінцівки дорослим та дітям старшого віку. Дітям до трьох років вакцину вводять у передньо-латеральну ділянку стегна. Перед вакцинацією показане обстеження дитини, виключити контакт із хворими на ГРВІ. Пацієнти повинні перебувати під медичним наглядом протягом 30 хвилин після введення вакцини.
 • Показання

  Показання: Вакцина ТВІНРІКС ™ показана для вакцинації нещеплених дітей (віком від 1 року і старше), підлітків та дорослих з метою профілактики захворювання на гепатити А та В.