Аналіз сечі за Нечипоренком

biotech
biotech
Аналіз сечі за Нечипоренком – це аналіз, який є найбільш доступним та інформативним методом діагностики функціонального стану нирок та сечовивідних шляхів, зокрема, дозволяє визначити наявність лейкоцитів, еритроцитів, циліндрів у 1 мл сечі. При порушенні функцій нирок та сечовивідних шляхів в організмі порушується водний баланс, змінюється склад крові, відбуватиметься загальний збій у роботі систем органів.

 • Показання до аналізу

  визначення ниркової недостатності; діагностування прихованих запальних процесів у нирках; прихована гематурія (кров у сечі); моніторинг ефективності лікування різних захворювань.

 • Як підготувати дитину до аналізу?

  Особливої ​​підготовки до аналізу сечі за Нечипоренком немає. Перед забором сечі потрібно провести ретельний туалет статевих органів (помити з милом під проточною водою). Напередодні слід уникати фізичних та емоційних навантажень. Для аналізу збирають середню ранкову порцію сечі - спочатку пописати в горщик трохи, потім у стерильний сухий контейнер, решту сечі в горщик. Контейнер можна купити в аптеці або поліклініці “Мамин Дом”. За добу до забору не рекомендується вживати продукти, які можуть змінити колір сечі (морква, буряк, ревінь, лавровий лист), солону та жирну їжу, сечогінні засоби. Небажано здавати аналіз жінкам під час менструації. Напередодні перед здаванням аналізу слід відмовитися від прийому будь-яких ліків. Не можна переохолоджуватися або перегріватись.
  Зібрану для аналізу сечу потрібно доставити до лабораторії протягом 2-х годин.

Аналіз сечі за Нечипоренком

170 грн
 • Куди можна записатися:
 • where_to_voteвул. Григорія Сковороди, 31
  where_to_voteпр. П. Григоренка, 5
  where_to_voteвул. Гвардійців-Широнінців, 33
  where_to_voteпр. Григорівське шосе, 57