Аналіз сечі за Зимницьким

biotech
biotech
Аналіз сечі за Зимницьким - це аналіз сечі, який є найбільш швидким, доступним та інформативним методом діагностики функціонального стану нирок, зокрема, визначити їх здатність концентрувати та виділяти сечу. При порушенні функцій концентрування та виділення сечі в організмі порушується водний баланс, змінюється склад крові, відбуватиметься загальний збій у роботі систем органів.

 • Показання до аналізу

  визначення ниркової недостатності; діагностування запальних процесів у нирках; діагностування нецукрового діабету;
  визначення гіпертонічної хвороби.

 • Як підготувати дитину до аналізу?

  Особливої ​​підготовки до аналізу сечі за Зимницьким немає. Забір сечі відбувається протягом доби, зібрати потрібно 8 порцій сечі. Для цього знадобиться 8 стерильних контейнерів. Перед забором сечі дитині необхідно провести ретельний туалет статевих органів. За добу до забору не рекомендується вживати продукти, які можуть змінити колір сечі (морква, буряк, ревінь, лавровий лист), солону та жирну їжу. Заборонено приймати сечогінні засоби. Їсти і пити потрібно у звичайному режимі (випити не менше 15,-2 літри рідини з урахуванням супів, киселів). Напередодні перед здаванням аналізу слід відмовитися від прийому будь-яких ліків. Не можна переохолоджуватися або перегріватись.

  Перша порція сечі після пробудження не збирається. Збирається сеча кожні три наступні години в окрему баночку:
  з 9-00 до 12-00 ранку;
  з 12-00 до 15-00;
  з 15-00 до 18-00;
  з 18-00 до 21-00;
  з 21-00 до 24-00;
  з 0-00 до 3-00;
  з 3-00 до 6-00 ранку;
  з 6-00 до 9-00 ранку.

  Якщо протягом трьох годин позиви до сечовипускання відсутні, банку залишають порожньою. Навпаки, якщо банка виявляється заповненою до закінчення 3-годинного проміжку часу (наприклад, при поліурії), хворий мочиться в додаткову ємність (але не виливає сечу в унітаз).
  У день проведення дослідження необхідно також вимірювати добову кількість випитої рідини, що знаходиться в харчових продуктах.
  Зібрану для аналізу сечу варто зберігати у холодильнику. Після збирання останньої порції сечу потрібно доправити лабораторію.

Аналіз сечі за Зимницьким

170 грн
 • Куди можна записатися:
 • where_to_voteвул. Григорія Сковороди, 31
  where_to_voteпр. П. Григоренка, 5
  where_to_voteвул. Гвардійців-Широнінців, 33
  where_to_voteпр. Григорівське шосе, 57