Бактеріальний посів на кишкову групу

biotech
biotech
Бактеріальний посів на кишкову групу - це дослідження, яке проводиться для діагностики гострих кишкових захворювань, а також виявлення прихованого носійства патогенних бактерій кишкової групи.

 • Показання до аналізу

  діарея;
  часті запори;
  болі в животі;
  для ідентифікації збудника кишкового розладу.

  Кишечник здорової людини заселений безліччю мікроорганізмів різної природи, корисні та умовно патогенні бактерії сприяють нормальному функціонуванню організму, покращують травлення, формують імунний захист. Але коли в кишечнику з'являються патогенні мікроорганізми, тоді організм дає збій, виникають різні кишкові розлади, знижується імунітет.

 • Як підготувати дитину до аналізу?

  Особливої ​​підготовки до проведення аналізу калу немає. Для забору калу використовується стерильний контейнер, який можна купити в аптеці або поліклініці "Мамин Дом". Також можна використовувати будь-яку стерильну ємність. У домашніх умовах кал забирається у розмірі 1 чайної ложки після природньої дефекації. Для забору калу категорично заборонено робити клізму. Уникайте потрапляння в кал сечі та виділень із статевих органів.
  За 14 днів до здачі аналізу калу слід припинити прийом антибактеріальних препаратів, скасувати введення ректальних свічок, застосування проносних засобів. Після забору калу матеріал потрібно доставити до лабораторії протягом 2-х годин (суворо). Не допускається заморожування, тривале зберігання калу, потрібний щільно закритий контейнер. Біоматеріал, зібраний напередодні, не підлягає дослідженню.

Бактеріальний посів на кишкову групу

110 грн
 • Куди можна записатися:
 • where_to_voteвул. Григорія Сковороди, 31
  where_to_voteпр. П. Григоренка, 5
  where_to_voteвул. Гвардійців-Широнінців, 33
  where_to_voteпр. Григорівське шосе, 57