Клінічний аналіз крові розгорнутий (тромбоцити, час згортання)

Клінічний аналіз крові розгорнутий – аналіз, який відображає загальний стан системи кровотворення, допомагає діагностувати наявність будь-якого патологічного процесу в організмі. Розгорнутий аналіз включає визначення в крові концентрації лейкоцитів, тромбоцитів, еритроцитів, розрахунок еритроцитарних індексів, рівень гемоглобіну.

  • Показання до аналізу

    при госпіталізації; під час профілактичного та диспансерного спостереження; діагностика запальних/інфекційних процесів; діагностика анемії; для визначення методів лікування; для визначення ефективності лікування; для виявлення протипоказань до лікування.

    Аналіз допомагає виявити гематологічні порушення та розлади, також використовується для постановки чи спростування діагнозу. За допомогою розгорнутого клінічного аналізу проводиться моніторинг результатів лікування, вплив різних факторів на організм.

  • Як підготувати дитину до аналізу?

    Зазвичай клінічний аналіз крові не потребує особливої ​​підготовки. За годину до дослідження не рекомендується пити чай, каву, соки. Як виняток дитині можна дати попити води за 15-20 хвилин до аналізу. Важливо попередити про факт постійного прийому ліків. Кров забирають із пальця, але в окремих випадках забір може проходити з вени. Перед забором обов'язково місце уколу протирається серветкою, що містить спирт. Якщо у дитини є страх крові, може виникнути запаморочення, то обов'язково потрібно попередити медперсонал.

Клінічний аналіз крові розгорнутий (тромбоцити, час згортання)

230 грн
Куди можна записатися:
вул. Григорія Сковороди, 31